В такі моменти хочеться все кинути, - Забранський про стан справ МФК "Миколаїв"

Футбольний клуб на грані краху через відсутність фінансування, спортивної бази та гравців
Depo.Миколаїв
23 серпня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua
В такі моменти хочеться все кинути, - Забранський про стан справ МФК "Миколаїв"
В такі моменти хочеться все кинути, - Забранський про стан справ МФК "Миколаїв"

Цієї неділі МФК "Миколаїв" вдалось розірвати коло невдач та перемогти з рахунком 2:1 толичний "Арсенал". Попри омріяну перемогу, головний тренер "корабелів" Руслан Забранський залишився незадоволений результатом, адже ситуація в клубі катастрофічна, передає Depo.Миколаїв.

Гра незадалась, адже футболісти перекрутили всі настанови тренерів: "Установка була на гру з перших хвилин: пресинг, накривати на їх половині поля, не дати вийти. Робили все прямо навпаки: не так як просили, не так як хотілось би, не так як говорили".

Однією з головних проблем досі залишається оборона: "Складно взагалі говорити: з обороною у нас проблеми серйозні і я не знаю, як ми взагалі з цієї проблеми будемо виходити. Запросити ми нікого не можемо. Навчити правильно грати... за місяць не навчиш. Просто нервів більше немає і втома неймовірна. Якщо кожні півроку від нас будуть йти по 4-5 футболістів з основного складу, команду ми не зробимо ніколи, її ніхто ніколи не зробить".

Забранський на гран відчаю, адже від клубу очікують гарної гри, як він не може показати без поля та екіпірування: "Просто в такі моменти хочеться все кинути, при тому, що команда виграла... Я просто не бачу як грати, якщо ми не можемо нормально вийти з оборони, тому що там є серйозні проблеми. Лише чекати, коли повернеться Любчак і тоді Буличова перемістити на фланг. Тоді в нас з'являться флангові заходи, забігання, передачі з флангу... Лише так, іншого варіанту я не бачу. Ще варіант - це Сантропінський, який може з'явитись протягом 2-3 тижнів. Це потрібно чекати, а чекати ніхто не хоче, всі хочуть, щоб команда одразу з перших турів вийшла на перше місце. Просто без нічого: без тренувального поля, без форми, без екіпірування, без нормального автобусу, без.., без..., без... просто йшла в лідерах".

Відсутність спортивної бази робить ситуацію практично катастрофічною: "Бачили, як м'яч стрибає по футбольному полю?! Його просто зупинити неможливо. Питають: чому ви на виїзді граєте краще? Тому що на виїзді нормальні футбольні поля, де можна нормально катати м'яч, контролювати його, зробити якусь передачу. Сьогодні помилялись всі, навіть ті, хто може нормально прийняти м'яч, зробити нормальну передачу!".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв