Поліція допитає патрульних, які споглядали на побиття миколаївців

Ніхто з п'яти патрулів не зупинив дебошира, що погрожував правоохоронцям та розпускав руки на перехожих
Depo.Миколаїв
30 серпня 2016 14:34
ФОТО: depo.ua
Поліція допитає патрульних, які споглядали на побиття миколаївців
Поліція допитає патрульних, які споглядали на побиття миколаївців

У Миколаєві черговий інцидент з патрульними. Городяни обурені тим фактом, что аж п'ять патрулів правоохоронців, які приїхали на дебош в центрі міста спокійно споглядали, як неадекватний парубок лупцював перехожих, погрожував та лаяв поліцейським, повідомляє Depo.Миколаїв.

Після численних скарг перехожих та відкритої агресії винуватця конфлікту патрульні все-таки надумали його скрутити та запхати до службового авто. Його друг, не менш агресивний молодик, безперешкодно поїхав з місця подій на елітній іномарці. 

В патрульній поліції виданню "Мой город" прокоментували даний факт і повідомили, що всіх патрульних, які приїхали на виклик, буде допитано сьогодні ввечері: "За вказаною подією розпочато службове розслідування. Зараз всі патрульні, які були на місці після ночної зміни знаходяться вдома. На 18:00 всі вони прибудуть в Управління, де їх будуть опитувати працівники відділу моніторингу. За результатами проведеної перевірки керівництвом будуть зроблені висновки як кадрові так і дисциплінарні. З усим особовим складом будуть розпочаті додаткові заняття для недопущення в подальшому подібних випадків". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв