ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Очакові невідомі зливають нечистоти в Дніпро-Бузький лиман

Не всі стоки міста проходять спеціальну обробку, частина з них безпосередньо скидається в зливову зовнішню каналізацію
Depo.Миколаїв
18 березня 2016 16:14
ФОТО: depo.ua
В Очакові невідомі зливають нечистоти в Дніпро-Бузький лиман
В Очакові невідомі зливають нечистоти в Дніпро-Бузький лиман

У великих містах, таких як Нью-Йорк, Лондон, Київ, ходять легенди про те, які страшні тварини і мутанти живуть в їх каналізаціях. Місто Очаків на Миколаївщині незабаром може зробити подібні легенди дійсністю. Тільки монстри з'являться вже не в каналізації, а в Дніпро-Бузькому лимані, а трохи пізніше і в Чорному морі, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Очаків сьогодні".

Адже, як стало відомо, не всі стоки міста проходять спеціальну обробку, частина з них безпосередньо скидається в зливову зовнішню каналізацію, яка призначена для відводу дощових вод в лиман.

В Очакові невідомі зливають нечистоти в Дніпро-Бузький лиман - фото 1

Очаківці розповідають, що по вулиці Лоцманській (колишня Леніна) мешканцям будинків, розташованих поряд з однією з таких "ливневок" просто неможливо дихати.

Як виявилося, невідомими людьми скидаються нечистоти прямо під вікнами житлових будинків. Випадки з перекачуванням стоків з каналізаційного колодязя в лиман стали неодноразовими. Практично щотижня, починаючи з січня цього року, відбувається скидання нечистот у водойму, яка користується популярністю у місцевих жителів для риболовлі та пікніків на свіжому повітрі.

Більш того, вона розташована біля санаторної школи-інтернату для дітей з проблемами дихальних шляхів і 333-го причалу. Питання: яке у дітей може бути лікування з таким запахом!?

Ще один момент, який може засмутити, це те, що рибалки ловлять рибу і можливо свій улов продають ринку. Люди в свою чергу, навіть не підозрюють, в яких водоймах мешкає, насправді, ця риба.

В Очакові невідомі зливають нечистоти в Дніпро-Бузький лиман - фото 2

Одна з мешканок розповіла, як під її балконом "приємно пахне": "Вікна в квартирі для провітрювання приміщення відкрити не можна, через огидний запах. Навіть випрану білизну вивішувати доводиться на закритому балконі, так як вона вбирає цей "аромат".

Також про ситуації, що склалася додала бабуся Віра: "Життя по вулиці Лоцманська стає просто нестерпним. Вийти на вулицю, просто подихати свіжим повітрям неможливо, адже і свіжого повітря давно немає. Поки була зима, запаху як такого не відчувалося, але з настанням сонячних днів, сморід стоїть на всю округу, і відчувається за кілька кварталів від місця зливу".

Варто зазначити, що ймовірність того, що вода в лимані не отруєне дуже маленька. 

Найголовніше питання: куди дивиться місцева влада і працівники КП "Очаковводоканал"? Хто дає дозвіл "невідомим" на скидання нечистот в навколишнє середовище?

Громадською організацією "Очаків за справедливість" за даним фактом було складено заяву у відділення поліції. До заяви додано відеофіксація і фото, на якому все більше, ніж зрозуміло. Сподіваємося, що правоохоронні органи незабаром зможуть дати відповіді жителям хоча б на частину питань, що виникли.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв