В миколаївський спецпорт "Октябрьск" перестали пускати перевантажені фури

Свої дії в порту аргументують виконанням постанови КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 869
Depo.Миколаїв
14 липня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua
В миколаївський спецпорт "Октябрьск" перестали пускати перевантажені фури
В миколаївський спецпорт "Октябрьск" перестали пускати перевантажені фури

Днями у Миколаєві сталася надзвичайна ситуація. На в'їзді до міста та на вулицях, що ведуть до портів вистоїлась черга з перевантажених фур. Сьогодні, 14 липня, керівництво спецпорту "Октябрьск" заявило, що не допускатиме на свою територію перевантажені вантажівки, передає Depo.Миколаїв.

Свої дії в порту аргументують  виконанням постанови КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 869 Про внесення змін до пункту 22.5 Правил дорожнього руху та відповідно до інших нормативних документів, коригуючих стандарти навантаження при перевезенні великогабаритних і негабаритний вантажів автомобільними дорогами: "Керівництвом ДП "СМП "Октябрьск" був підписаний наказ про недопущення пропуску вантажівок на територію портового оператора, чия вага не відповідає нормативним документам, у зв’язку з чим перевізникам рекомендовано неухильне дотримання вагових і габаритних норм під час транспортування".

Також і СМП "Октябрьск" повідомили, що порт щопонеділка надає докладну інформацію Філії щодо вантажного автомобільного транспорту, який в'їжджає на територію підприємства з автомобільних доріг загального користування та підлягає габаритно-ваговому контролю засобами клієнтів чи зважується на власних автомобільних вагах ДП.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв