У Миколаєві нарешті з'явиться вакцина від сказу

Будь-який, навіть невеликий укус собаки міг стати смертельним для городян, адже в місті вже більше року взагалі відсутня вакцина від сказу
Depo.Миколаїв
26 липня 2016 09:48
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві нарешті з
У Миколаєві нарешті з'явиться вакцина від сказу

Останні декілька років Миколаїв страждає від навали агресивних диких собак, що нападають на людей. В результаті одного з таких нападів жінка залишилась без руки, на тому ж місці декілька років тому собаки загризли насмерть чоловіка, повідомляє Depo.Миколаїв.

Будь-який, навіть невеликий укус собаки може стати смертельним для городян, адже в місті вже більше року взагалі відсутня вакцина від сказу. В лікарні жертвам агресії радять споглядати за твариною та сподіватись, що вона не скажена. 

На щастя, скоро дана проблема буде ліквідована. В Україну прибуло 91 393 дози вакцин для профілактики сказу РАБІПУР®РСЕС АНТИРАБІЧНА ВАКЦИНА В.Р., які в рамках міжнародних закупівель придбані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за кошти держбюджету 2015 року. Найближчим часом ці вакцини будуть доставлені в регіони України в усій необхідній кількості, заявленій у потребах.

Як відомо, вакцина для профілактики сказу не є плановою, а показана лише тим людям, які безпосередньо були покусані тваринами, та яким лікар призначив курс профілактичних щеплень проти сказу.

Також закупівля вакцин для попередження сказу здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв