ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В адміністрації Інгульського району відхрестилися від загрозливої "клумби" на кільці біля автовокзалу

І миколаївці, і поліція звернули увагу, що модне озеленення на перехресті перекриватиме огляд водіям
Depo.Миколаїв
12 квітня 2016 16:14
ФОТО: depo.ua
В адміністрації Інгульського району відхрестилися від загрозливої "клумби" на кільці біля автовокзалу
В адміністрації Інгульського району відхрестилися від загрозливої "клумби" на кільці біля автовокзалу

Дивні дугові конструкції з горщиками на кільці біля міського автовокзалу виявилися модним ампельним озелененням. Проте встановила його не адміністрація Інгульського району, а департамент ЖКГ. Про це розповів в коментарі Depo.Миколаїв голова адміністрації району Петро Мовчан.

Нагадаємо, що патрульна поліція звернулася до адміністрації Інгульського району з приводу цих конструкцій на кільці, що на перехресті вул. Пограничної та пр. Богоявленському. Правоохоронці зазначали, що такі "клумби" можуть суттєво обмежувати видимість для водіїв.

Кореспондент Depo.Миколаїв звернувся за коментарем до очільника адміністрації Інгульського району Петра Мовчана. Він зазначив, що встановив конструкції департамент ЖКГ. Голова адміністрації на аргумент про обмеження видимості для водіїв та відволікання уваги відповів, що білборди теж заважають. Слід додати, що в районі кільця біля автовокзалу бігбордів "повиростало" більше 20.

В адміністрації Інгульського району відхрестилися від встановлення "клумби" на кільці біля автовокзалу

Зазначимо, що загрозливі дуги з горщиками, в яких поки немає квітів, вивилися модним ампельним озелененням. Про плани щодо його облаштування на апаратній нараді у середині березня повідомляв начальник управління екології Володимир Корчагов.

З приводу нової клумби на кільці миколаївці знов розділилися на два табори. Одні захоплюються, що це дуже гарно. Інші апелюють, по-перше, до безпеки водіїв. По-друге, сумніваються, що комунальники будуть доглядати квіти та вони просто засохнуть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв