"Укроборонпром" призупинив роботу Миколаївського суднобудівного заводу

Діяльність заводу паралізована через відсутність рішення Уряду щодо ракетного крейсера

"Укроборонпром" призупинив роботу Микола…

Діяльність державного підприємства "Миколаївський суднобудівний завод", що входить до складу державного концерна "Укроборонпром", зупинена. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на прес-службу держконцерну.

"Діяльність державного підприємства "Миколаївський суднобудівний завод" паралізована через відсутність рішення Уряду щодо ракетного крейсера проекту 1164, заводський №2011. На сьогодні арештовані рахунки підприємства, а заборгованість по заробітній платі становить понад 58 млн гривень", - сказано в повідомленні концерну.

Ці борги накопичились через припинення в лютому 2015 року відшкодування витрат підприємства на утримання крейсера. Вказано, що завод 3 роки самотужки виконує відповідні роботи, адже припинення утримання крейсера призведе до руйнування його енергетичних вузлів, елементів обладнання, екологічного забруднення акваторії річок Буг та Інгул. Також в результаті руйнування та проведення консервації спеціальних виробів і його складових вартість крейсера у розмірі капітальних інвестицій впаде до вартості металобрухту.

ДК "Укроборонпром" у свою чергу підготував та спрямував на розгляд Кабміну проект щодо врегулювання питань, пов'язаних з демілітаризацією та подальшим використанням цього ракетного крейсера. Проектом розпорядження передбачається відшкодування підприємству витрат за утримання крейсера, що дало б змогу погасити заборгованість із заробітної плати.

Державний концерн "Укроборонпром" вже звертався до Кабінету Міністрів України з проханням вирішити питання та прийняти на облік Міністерства оборони України недобудований ракетний крейсер проекту 1164, що нині перебуває в акваторії ДП "Суднобудівний завод ім. 61 комунара". Відповідний лист направляли до Уряду 22 серпня. Того ж дня відбулась зустріч Генерального директора ДК "Укроборонпром" з Губернатором Миколаївщини Олексієм Савченком. Вони обговорили можливості подальшого розвитку суднобудівного підприємства регіону, а після зустрічались з трудовим колективом заводу ім. 61 комунара.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"