ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Укравтодор виділить Миколаївщині 50 млн грн з резервного фонду на ремонт доріг

Укравтодором заплановані дорожні роботи по трасі "Миколаїв - Дніпропетровськ", яка залишається перекритою вже восьмий день
Depo.Миколаїв
3 березня 2016 15:03
ФОТО: depo.ua
Укравтодор виділить Миколаївщині 50 млн грн з резервного фонду на ремонт доріг
Укравтодор виділить Миколаївщині 50 млн грн з резервного фонду на ремонт доріг

Сьогодні, 3 березня голова облдержадміністрації Вадим Меріков зустрівся з керівником Укравтодору Андрієм Батищевим під час якого обговорили питання ремонту доріг в Миколаївській області, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Андрій Батищев підтвердив що з резервного фонду Укравтодору Миколаївщині виділять додатково 50 млн грн. Крім того, Укравтодором заплановані дорожні роботи по трасі Н-11 "Миколаїв - Дніпропетровськ", що залишається перекритою вже восьмий день. 

Укравтодор виділить Миколаївщині 50 млн грн з резервного фонду на ремонт доріг - фото 1

Через недостатнє фінансування як дорожніх робіт, так і утримання автодоріг склалася критична ситуація по всій Україні. Керівник Укравтодору розповів про позитивні результати експерименту ремонту доріг за рахунок митних зборів. Так, Львівська область в цьому році планує отримати більше 1 млрд. грн, Волинська – більше 475 млн. грн, Чернівецька – понад 300 млн грн.

Обговорили й питання співфінансування з місцевих бюджетів ремонту доріг державного значення, які проходять через населені пункти. Таку ініціативу голови облдержадміністрації Вадима Мерікова в минулому році підтримали міські голови Миколаєва та Первомайська.

Зазначимо, що згідно обсягів фінансування розвитку та експлуатації доріг Миколаївщина серед лідерів по виділенню коштів з обласного бюджету на ремонт і утримання доріг місцевого значення. Цього року виділено 15 млн грн, минулого року було 12 млн грн. Для прикладу тільки 10 регіонів виділили кошти з обласних бюджетів, а це від 10 до 29 млн. грн.

У 2015 році в Миколаївській області на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг комунальної власності у населених пунктах з місцевих бюджетів було виділено майже 176 млн. грн.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв