У затриманих немає впливових рідних, - Аваков про миколаївських дебоширів

Міністр внутрішніх справ сподівається на швидкий суд, де у поліції будуть сильні позиції
Depo.Миколаїв
5 вересня 2016 11:39
ФОТО: depo.ua
У затриманих немає впливових рідних, - Аваков про миколаївських дебоширів
У затриманих немає впливових рідних, - Аваков про миколаївських дебоширів

Відсутність належної реакції поліції на дебош в центрі Миколаєва є однією з втрат процесу реформування системи МВС, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на ТСН.

За словами міністра, більшість поліцейських, які "не впоралися з цією ситуацією", звільнені і "навряд чи будуть служити в поліції": "Миколаївські патрульні були набрані на нову хвилю. Це одні з 16 тисяч".

Він пояснив недоліки в підборі кадрів для служби в органах внутрішніх справ складнощами кардинальної зміни системи МВС.

"Проблема в тому, що ми переходимо від пострадянської і пост'януковічеськой міліції до нової якості. І так швидко не буває, це не відбудеться відразу. На це піде час. Ми будемо падати і помилятися, будемо отримувати такі жахливі інциденти, але це процес. Я перефразую класика і скажу звичайну річ: "Краще п'ять років помилятися, падати і рухатися вперед, ніж 50 років стояти в застої".

За словами голови МВС, хулігани, що кидались на перехожих, не зможуть уникнути покарання: "Я уважно подивився цю справу, у затриманих немає ніяких впливових рідних, тому навряд чи хтось переб'є мою пильну увагу до цієї справи. Я сподіваюся, вона швидко дійде до суду, і там у нас будуть сильні позиції".

Він додав, що обурений тим, що сталося.

"Повірте, я дивився це відео і у мене всередині все клекотіло від обурення", - сказав Аваков.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв