У їдальнях військових частин Миколаєва хаотично наводять порядки, - Бірюков

Повідомлення про отруєння військових гнилим м'ясом з тарганами в одній з військових їдалень нажахало миколаївських кухарів
Depo.Миколаїв
26 липня 2016 16:07
ФОТО: depo.ua
У їдальнях військових частин Миколаєва хаотично наводять порядки, - Бірюков
У їдальнях військових частин Миколаєва хаотично наводять порядки, - Бірюков

В Україні черговий "кулінарний скандал" стосовно харчування військових. В одній із військових частин зафіксували гниле м'ясо та тарганів, які подають на гарнір. Зі скаргою на самопочуття після таких "частувань" до медпункту звернулося восьмеро військових. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив радник президента Юрій Бірюков, передає Depo.Миколаїв.

У їдальнях військових частин Миколаєва хаотично наводять порядки, - Бірюков - фото 1

Військове керівництво вирішило цю проблему своїми методами та пізніше бажаючих поскаржитись вже не виявилось: "8 бійців однієї військової частини звернулися до медпункту зі скаргами на отруєння. Реакція місцевого командування була блискавичною - з бійцями проведена "виховна" бесіда, вони себе почувають пречудово. Ми про цю проблему дізналися випадково, від військовослужбовця з медпункту. З яким теж потім була проведена "бесіда".

Бесіда була настільки ефективною, що наступного дня військові відмовились здавати аналізи: "На наступний ранок бійці відмовилися здавати аналізи на бакпосів, без яких це все - лише чутки і плітки. Ага. І дискредитація наших доблесних офіцерів. І фото черв'ячків і таракашек - це теж чутки і плітки, фотошоп і інсинуації".

У їдальнях військових частин Миколаєва хаотично наводять порядки, - Бірюков - фото 2

Примітно, що після даної інформації у харчоблоках миколаївських військових їдалень почали раптово наводити порядок: "P.S. Спеціально не пишу назви фірм, спеціально не пишу назву частини. Робота ведеться. Нам важливо не просто десь когось "чпокнути". І вже нам взагалі до лампочки всі ці важкі натяки про "потоки". P.P.S. У їдальнях двох військових частин міста Миколаєва з самого раннього ранку ведеться хаотично-панічна робота з наведення порядку на складах і в приміщеннях їдалень. Забавно. Є надія на те, що хоча б тиждень бійці будуть харчуватися осудності. Хоча дивлячись на сьогоднішній "улов" фотографій".

У їдальнях військових частин Миколаєва хаотично наводять порядки, - Бірюков - фото 3

У їдальнях військових частин Миколаєва хаотично наводять порядки, - Бірюков - фото 4

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв