ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У центрі Миколаєва розгорнеться п'ять екозон

Миколаїв приєднається до масштабного Всеукраїнського екофестивалю
Depo.Миколаїв
9 квітня 2016 12:17
ФОТО: depo.ua
У центрі Миколаєва розгорнеться п
У центрі Миколаєва розгорнеться п'ять екозон

22 квітня в Миколаївській області стартує екоакція "Зробимо Україну чистою разом!". А вже наступного дня вона пошириться й інші міста України. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

На Миколаївщині акція "Зробимо Україну чистою разом!" почнеться 22 квітня на рекреаційних територіях Очаківського району як обласна акція "Чистий Кінбурн", а 23 квітня відбудеться по всій території України з 10:00 до 20:00. У Миколаєві 23 проведуть екологічний фестиваль "Еко-LIFE". Цього дня на головній вулиці міста Соборній у Каштановому сквері в рамках фестивалю працюватимуть тематичні зони:

Зона природи, де проводитимуться майстер-класи, під час яких ландшафтні дизайнери розкажуть, як створити справжній сад у себе на подвір'ї, на балконі або навіть на підвіконні. Дитяча інтерактивна зона, у якій будуть проводити вистави і конкурси. Флористи також навчать дітей і дорослих плести вінки і робити екоіграшки.

Зона дизайну, де свої роботи покажуть молоді миколаївські дизайнери та митці. У гостей фестивалю буде можливість придбати прикраси і домашнє начиння з натуральних матеріалів - дерева, глини, льону. Зона здоров'я, на якій гостям будуть пропонувати мед, трав'яні чаї, узвар. Представники провідних закладів харчування проведуть для гостей майстер класи з виготовлення корисних та екологічно чистих страв. Зона натхнення, де виступлять музичні колективи, театральні студії, танцювальні класи.

Довідка: Всеукраїнська екологічна акція "Зробимо Україну чистою разом!". Акція є частиною всесвітнього руху "Lets Do It World", що об’єднав 11 мільйонів людей в 112 країнах для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою зелених зон та місць громадського відпочинку.

Вже протягом п'яти років у різні суботи в усьому світі (1 день – 1 країна) проводяться великі прибирання, які об'єднують цілу країну. У проекті беруть участь громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднуються до заходів на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв