У центрі Миколаєва маршрутник "пролетів" на червоний

Водій, очевидно, поспішав поскоріше "забрати" місце на зупиниці
Depo.Миколаїв
25 липня 2016 10:48
ФОТО: depo.ua
У центрі Миколаєва маршрутник "пролетів" на червоний
У центрі Миколаєва маршрутник "пролетів" на червоний

Миколаївські маршрутники, довго не думаючи, порушують Правила дорожнього руху. Так, на водій 29-ї маршрутки проїхав перехрестя на "червоний". Про це написав Сергій Десото у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Кермувальник на 29 маршруті зупинився на перехресті пр. Центрального та вул. Декабристів, перетнувши стоп-лінію, що вже є порушенням. Але йому цього було замало: він почав повільно рухатися на "червоний", а потім взагалі проїхав перехрестя на той же заборонний сигнал світлофору.

"Нахабний маршрутник, не замислюючись, поїхав на червоне світло, мабуть, щоб першим бути на зупинці і "зібрати урожай", наплювавши при цьому на закон", - написав миколаївець.

Слід зазначити, ща таке порушення серед маршрутників не новина. Так, на перехресті пр. Центрального і 9-ї Слобідьскої 91 маршрутка, що "летіла" на червоний, ледь не в'їхала в легковик. Також водій 16 проскочив декілька заборонних сигналів світлофора.

У патрульній поліції визнають, що миколаївські маршрутники ганяють на "червоний" частіше за інших водіїв. Проте зафіксувати це порушення не завжди вдається через те, що у патрульних немає відеорегістраторів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв