ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Снігурівці скликають позачергову сесію міськради

Депутати планують розглянути більше 30 питань
Depo.Миколаїв
26 серпня 2016 18:10
ФОТО: depo.ua

Наступного тижня, 30серпня о 14:00 годині в приміщенні актової зали Снігурівської районної ради за адресою вул. Центральна (Леніна), 72 відбудеться ХІV позачергова сесія Снігурівської міської ради 7 скликання, про це Depo.Миколаїв повівідомили у прес-службі райради.

На розгляд якої виносяться наступні питаняя:

 1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2016 рік.
 2. Про погодження КП "Снігурівський благоустрій" продажу автомобілю ГАЗ "Волга".
 3. Про реєстрацію в новій редакції Статутів КП "Снігурівський благоустрій" та КП "Снігурівський комунальник".
 4. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Снігурівка в особі Снігурівської міської ради пожежних гідрантів, розміщений по м. Снігурівка.
 5. Про проведення передачі основних фондів та активів від КП "Снігурівський міськводоканал" до міської ради з послідуючою передачею їх до КП "Снігурівський комунальник".
 6. Про погодження ТОВ "Інтехеко" проведення робіт з демонтажу кабелю лінії зв’язку КМ-12А, що проходить через м. Снігурівка.
 7. Про внесення змін до рішення ІІ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 24 листопада 2015 року № 6 "Про затвердження структури та чисельності працівників Снігурівської міської ради".
 8. Про внесення доповнень та змін до Регламенту Снігурівської міської ради 7 скликання, затвердженого рішенням ІІ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 24.11.2015 року № 1.
 9. Про преміювання міського голови Ларченко О.А.
 10. Про преміювання секретаря міської ради Андрющенко Т.Г.
 11. Про преміювання першого заступника міського голови Бойко І.В.
 12. 12. Про звіт міського голови щодо виділення квартир працівникам силових органів.

Земельні питання.

 1. Про внесення змін до рішення ХХХVІІ сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 25 грудня 2008 року № 40 "Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії Снігурівської міської ради 4 скликання від 28 жовтня 2005 року № 29 "Про надання ВАТ “Укртелеком” земельних ділянок в довгострокову оренду строком на 50 років для обслуговування об’єктів товариства”.
 2. Про внесення змін в рішення ХІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 27 травня 2016 року № 17 “Про надання дозволу громадянину України Арушанян А.Р. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка,вул. Потьомкіна,1”.
 3. Про внесення змін в рішення ХІІ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 27 травня 2016 року № 16 ” Про передачу в оренду земельної ділянки Арушанян А.Р. для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Потьомкіна, 1в м. Снігурівка Миколаївської області”.
 4. Про надання дозволу громадянину України Хомик Г.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Широка, 22.
 5. Про надання дозволу громадянину України Кубарі І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для індивідуального садівництва із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. 200 річчя Снігурівки, 199 (вул. Жовтнева, 199).
 6. Про надання дозволу громадянину України Рудюк С.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 156/2.
 7. Про передачу колгоспу “Прометей” в довгострокову оренду терміном на 10 років земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності по вул. Гетьмана Сагайдачного, 138 (вул. Карла Маркса, 138) в м. Снігурівка Миколаївської області.
 8. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину України Муравка Д.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться в районі промислової бази Управління каналів Інгулецької зрошуваної системи в м. Снігурівка Миколаївської області.
 9. Про передачу в оренду земельної ділянки Сергеюк О.І. та Булах О.Л. для обслуговування майнового комплексу по вул. Центральній, 4б в м. Снігурівка Миколаївської області.
 10. Про розгляд заяви Сергеюк О.І. та Булах О.Л. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності (кадастровий номер 4825710100:36:042:0008) площею 1,2374 га по вул. Центральна, 4б в м. Снігурівка Миколаївської обл. з цільового призначення 11.02 “розміщення та експлуатація основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості” на цільове призначення 01.03 “для ведення особистого селянського господарства” з метою подальшої передачі вищезазначеної земельної ділянки безоплатно у спільну часткову власність громадянам України Сергеюку О.І. (1/2 частка) та Булаху О.Л. (1/2 частка).
 11. Про внесення змін до рішення LХХVІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 14 липня 2015 року № 17 та до рішення ХІІ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 27 травня 2016 року № 15 "Про передачу у власність шляхом викупу громадянці України Копитіній Л.О. земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності по вул. Центральній, 138-А (вул. Леніна, 138-А) в м. Снігурівка Миколаївської області".
 12. Про припинення дії договору оренди землі ФОП Новікову І.А. для комерційного використання (розміщення кіоску) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 61.
 13. Про розгляд заяви стосовно передачі в оренду земельної ділянки для обслуговування будівель торгівлі по вул. Гайдара, 11а в м. Снігурівка Миколаївської області.
 14. Про надання дозволу фермерському господарству "ОРГАНІК СІСТЕМС" на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,4 га в оренду для розміщення та експлуатації газорозподільчого пункту в межах території Снігурівської міської ради, Снігурівського району, Миколаївської області.
 15. Про передачу ПСП "Агрофірма "Роднічок" в безоплатне господарське відання на строк 49 років каналів відкритої зрошувальної системи.

Різне.

 1. Про рекомендацію виконавчому комітету Снігурівської міської ради переглянути визначені об’єкти благоустрою, які можуть передаватися комунальним підприємством "Снігурівський благоустрій" у тимчасове платне користування (утримання) іншим суб’єктам господарювання та громадянам.
 2. Про розгляд листа територіального управління Державної судової адміністрації України в Миколаївській області про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Снігурівка приміщення колишнього банку Україна.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв