У Ріо ми подивимося, хто насправді сильніше, - Ольга Харлан

Миколаївська шаблістка розповіла про роботу над помилками та сподівання на Олімпіаду
Depo.Миколаїв
26 червня 2016 10:09
ФОТО: depo.ua
У Ріо ми подивимося, хто насправді сильніше, - Ольга Харлан
У Ріо ми подивимося, хто насправді сильніше, - Ольга Харлан

Українська шаблістка Ольга Харлан підвела підсумки свого виступу на чемпіонаті Європи в Торуні, а також розповіла про підготовку до Олімпійських ігор в Ріо, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Х-Спорт".

В Польщі Харлан завоювала дві бронзи - в особистому і командному турнірі: "Я втомлена, бо ми добре попрацювали на цьому чемпіонаті Європи. Задоволена своїм результатом. Звичайно, хотілося "золото", завжди хочеться виграти, але не завжди виходить. Але перед Олімпіадою треба робити роботу над помилками, і зараз потрібно її провести. У Ріо ми подивимося, хто насправді сильніше". 

Миколаївська спортсменка має намір забрати волю в кулак та зробити роботу над помилками: "Дуже багато помилок ми зробили на цьому чемпіонаті. Але і багато чого було хорошого. В особистих змаганнях рада, що виграла в захід у четвірку у лідера польської збірної, і насправді була дуже серйозно налаштована на перемогу, на медаль. Я такого давно не бачила, і мені стало трохи не по собі. Я програвала 12:14, потім почала наздоганяти і рада, що виграла. А от якби поступилася, то дуже-дуже засмутилася би". 

Головним недоліком роботи збірної Харлан називає недостатню концентрацію: "У команді нам трохи не вистачило концентрації у зустрічі з француженками. Тому далі все повинно бути добре. Ми знаємо, до чого ми йдемо, знаємо, до чого готуватися. У нас є ще півтори місяці. Це не так багато, але я рада, що цей час є, щоб зробити роботу над помилками". 

На Олімпіаді в Ріо Харлан планує викластись на всі 100%: "Не хотілося б, щоб чемпіонат Європи був генеральною репетицією перед Олімпіадою, хочеться, щоб вона пройшла краще. Але ми допустили дуже багато помилок, але добре, що вони сталися зараз. У Ріо їх бути не повинно. Дуже все щільно у нас. У нас зараз збори, збори, збори, підготовка до Ігор, вдома майже не будемо. Все вкладаємо в підготовку". 

Шаблістка розказала, що планує показувати результат не лише в командному змаганні, але і особисто: "Минулий сезон я більше орієнтувалася на командні змагання, адже хотілося потрапити на Олімпіаду саме командою. У цьому сезоні, коли ми туди потрапили, я вирішила, що потрібно і в особистому турнірі викладатися більше. Те, що було 4 роки тому, все не так. Правила змінюються, рух змінюються, швидкість змінюється. Тому ця Олімпіада буде найударніша в тому плані, що фехтування, як жіноче, так і чоловіче буде дуже видовищним".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв