ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Первомайську лікарі передали на потреби АТО автомобіль

Старенький УАЗ ремонтували зусиллями лікарів та механиків
Depo.Миколаїв
1 лютого 2016 15:10
ФОТО: depo.ua
У Первомайську лікарі передали на потреби АТО автомобіль
У Первомайську лікарі передали на потреби АТО автомобіль

Сесія Первомайської міськради вирішила передати на потреби АТО автомобіль УАЗ, що перебуває на балансі міської лікарні, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА. 

Представники Первомайської волонтерської організації нещодавно звернулись до медиків Первомайщини з проханням про допомогу. Працівники ЦМБЛ прийняли рішення допомогти військовим. Було прийнято рішення про передачу після відновлення автомобіля. Власними зусиллями колективу (медиків і механиків) проведено кропітку роботу з оновлення транспортного засобу. Згодом до роботи приєдналися і самі волонтери, які завершили реставрацію авто, та навіть удосконалили його.

"Медична допомога, техніка, фахівці в зоні проведення АТО насправді неоціненні. Тому передача автомобіля на потреби АТО є дуже важливою для бійців, які відстоюють суверенітет нашої держави", - відзначили волонтери, висловлюючи подяку медичним працівникам за порятовані життя бійців та значущу допомогу.

Під час передачі УАЗ волонтери зв’язалися безпосередньо з бійцями, які зараз перебувають у зоні проведення АТО, та учасники заходи мали змогу поспілкуватись із захисниками Батьківщини.

Військовослужбовці, у свою чергу, запевнили, що і в подальшому захищатимуть кордони рідної держави стільки, скільки це буде необхідно, щоб лікарі могли і надалі продовжувати свою благородну справу, щоденно рятуючи життя людей.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв