ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаївському парку тоталітарно-комуністичного режиму планують розмістити 30 пам'ятників

Декомунізовані монументи прийме обласний краєзнавчий музей, де і облаштують експозицію
Depo.Миколаїв
29 березня 2016 13:42
ФОТО: depo.ua
У Миколаївському парку тоталітарно-комуністичного режиму планують розмістити 30 пам
У Миколаївському парку тоталітарно-комуністичного режиму планують розмістити 30 пам'ятників

Начальник управління капітального будівництва Павло Нуждов представив план облаштування музею під відкритим небом голові облдержадміністрації Вадиму Мерікову та його заступнику Оксані Янішевській. Майбутній парк тоталітарно-комуністичного режиму з'явиться у Миколаївському краєзнавчому музеї "Старофлотські казарми". Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Меріков впевнений, що майбутні покоління мають знати правду про наслідки тоталітарно-комуністичного режиму. За словами Павла Нуждова, у парку розмістять орієнтовно 30 пам'ятників, буде окрема зона для погрудь та інформаційний стенд, на якому можна буде змінювати експозиції.

Пам'ятники встановлять з двох боків майданчику, а центр облаштують для проведення масових заходів. Тут планують встановити сцену з полегшеним корпусом та місця для відвідувачів. Також облаштують алеї, наведуть лад у зеленій зоні, встановлять освітлення.

Зараз працюють над більш детальним опрацюванням плану, кількістю монументів та бюстів, які можна буде розмістити.  Всього в області близько 80 пам'ятників, які демонтовані або будуть демонтовані, в рамках декомунізації і мать культурну цінність.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв