ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У миколаївському парку "Перемоги" збираються встановити відеоспостереження

У планах мерії також встановлення дитячих та спортивних майданчиків
Depo.Миколаїв
21 березня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua
У миколаївському парку "Перемоги" збираються встановити відеоспостереження
У миколаївському парку "Перемоги" збираються встановити відеоспостереження

Парк "Перемоги" повернуто до комунальної власності міста. Чиновники думають про плани благоустрою. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Сьогодні, 21 березня, під час апаратної наради в мерії віце-мер Валентин Гайдаржи розповів, що є два рішення суду. За останнім майно парку передають назад до комунального підприємства "Миколаївські парки". Після того, як виконавча служба оформить акт прийому-передачі, місто має підстави фінансувати парк з міського бюджету. 

"Департамент ЖКГ провів торги по Центральному району, вони вже відбулися. Починаючи з квітня можна проводити щоденну саночистку, кронування. Зараз Департамент ЖКГ зробить обстеження, розглядається можливість відновлення зовнішнього освітлення в парку", - сказа Гайдаржи.

Як стало відомо, чиновники думають про встановлення нових малих архітектурних форм - урн і лавок, - опрацьовують можливість установки дитячих і спортивних майданчиків. Мер Олександр Сєнкевич попросив передбачити установку відеокамер в парку:

"Прошу передбачити в парках можливість установки відеокамер, особливо в тих місцях, де розміщені металеві конструкції. Ми знаємо, який зараз час, ми повертаємося з економічного стану в 90-і, коли крадуть все, що тільки можна, все, що дзвенить. Приклад тому крадіжка листів металу, яким був обшитий майданчик для контейнерів ТПВ на бульварі Адмірала Макарова", - сказав мер.

Нагадаємо, що у парку "Перемоги" та інших місцях Миколаєва провели екотусовку.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв