У миколаївській поліції відзвітували, що запобігли ескалації "суперечок" на 9 травня

Попри такі заяви, у сутичках є постраждалі
Depo.Миколаїв
9 травня 2016 15:07
ФОТО: depo.ua
У миколаївській поліції відзвітували, що запобігли ескалації "суперечок" на 9 травня
У миколаївській поліції відзвітували, що запобігли ескалації "суперечок" на 9 травня

У Миколаєві 9 травня відзначали неспокійно. Сутички відбулися між проукраїнськими активістами та людьми з георгіївськими стрічками, зокрема комуністами, та супроводжувалися штовханиною. Але правоохоронці звітують, що не допустили ескалаіції конфлікту. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі обласної поліції.

Правоохоронці заявляють, що кілька учасників спочатку одягли георгіївські стрічки, але, після спілкування із поліцейськими, які закликали людей не провокувати конфліктну ситуацію, зняли їх. Слід додати, що не всі знімали стрічки на вимогу поліції.

Поки поліція подає інформацію про одного постраждалого: "Рух колони було перегороджено особами, що назвалися представниками громадських об'єднань, яких обурив той факт, що в колоні несли прапори червоного кольору, окремі - із символікою радянських часів. На зауваження про те, що це прапори перемоги та політичних партій, представники громадськості не реагували. Між конфліктуючими сторонами виникла словесна перепалка, під час якої один з учасників ходи отримав тілесні ушкодження. Потерпілому було надано медичну допомогу на місці та каретою швидкої медичної допомоги доставлено до лікарні".

Правоохоронці також звітують, що розборонили конфліктуючі сторони та не допустили ескалації суперечки та що встановлюються особи, причетні до спричинення тілесних ушкоджень. Про затриманих поліція не повідомляє.

Зазначимо, що на відео з подій ранку видно більш ніж одного постраждалого, зокрема і літня жінка.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв