ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві під час сесії облради голосували картками відсутніх депутатів

У обласній раді виник скандал під час голосування

Depo.Миколаїв
10 жовтня 2018 13:55
ФОТО: depo.ua

Після вимушеної перерви, оголошеної на сесії Миколаївської обласної ради, депутати зібралися в залі знову і на цей раз вже затвердили порядок денний, який до цього обговорювали близько години, передає Depo.Миколаїв із посиланням на "Новости-N".

Голова облради Вікторія Москаленко буквально "видавлювала" це рішення з депутатів і ставила питання на голосування кілька разів.

Але коли депутати почали обговорювати перше питання, пов'язане з присвоєнням Українському муздрамтеатру статусу національного, виник черговий скандал.

Одна з присутніх в залі заявила, що під час голосування за порядок денний в числі голосуючих висвічувалася прізвище Рустамджана Садрідінова, але його самого в цей момент в залі не було.

Це викликало занепокоєння в сесійній залі. Депутат обласної ради Володимир Фроленко обурювався і закликав звернути на цей інцидент увагу представників прокуратури та СБУ, а депутат Максим Невінчаний встав з місця, пройшов вздовж ряду і навіть висмикнув вставлену картку в пульт одного з депутатів з фракції БПП, хоча місце цього депутата було вільне.

Згодом депутати продовжили обговорювати перше питання.

Джерело фото: "Новости-N"

Нагадаємо, що у Миколаєві 4 жовтня зірвали сессію міськради. Націоналісти облили фекаліями декілької депутатів, почались заворушення.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook