ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві збираються побудувати дитячий садок у Північному

В управлінні освіти визнають, що є проблеми з влаштуванням дітей у садки в Промзоні, Варварівці, Північному та центрі міста
Depo.Миколаїв
12 травня 2016 18:55
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві збираються побудувати дитячий садок у Північному
У Миколаєві збираються побудувати дитячий садок у Північному

У Миколаєві проблема нестачі місць в дитячих садках міста, як і раніше, залишається актуальною. Про це говорили під час виїзної апаратної наради в управлінні освіти, яка відбулася під головуванням заступника міського голови Євгена Шевченка, повідомляє Depo.Миколаїв.

У прес-службі міськради зазанчають, що у Ракетному Урочищі, Матвіївці, Тернівці, Корабельному районі, по пр. Богоявленському питання охоплення дітей дошкільною освітою вирішено, проблематично влаштувати дитину в дитячий сад в Промзоні, Варварівці, Північному і центрі міста.

За словами начальника управління освіти Ганни Деркач, готова проектно-кошторисна документація на будівництво дитячого садка в Північному: вона зараз на експертизі в "Укрдержбудекспертизі" і передбачено 2 млн грн для співфінансування, якщо цей об'єкт увійде до переліку таких, які потребують державної фінансової допомоги.

"Що стосується Варварівки, то підготовлено лист до голови Миколаївської районної адміністрації з проханням про передачу в комунальну власність міста земельної ділянки під будівництво нового дитячого садка за адресою: вул. Чорноморська, 6. Надалі плануємо розробляти проект, передбачати фінансування в бюджеті 2017 року", - сказала Деркач.

Планується проведення переговорів з власником будівлі колишнього дитячого садка № 15 в Промзоні. За словами Деркач, у 2013 році власник просив 11 млн грн фактично за стіни і дах, скільки будуть просити сьогодні, складно сказати. Зараз шукають координати власника, щоб провести переговори і підписати протокол про наміри.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв