У Миколаєві завершився 89-й театральний сезон

Український театр завершив сезон виставою "Фанфари під завісу"
Depo.Миколаїв
13 червня 2016 19:10
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві завершився 89-й театральний сезон
У Миколаєві завершився 89-й театральний сезон

Вчора,12 червня 2016 року, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії з теплими відчуттям закрив свій 89-й перед'ювілейний театральний сезон своєрідною виставою-звітом "Фанфари під завісу", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Цей сезон був насичений яскравими художніми знахідками, результативною роботою та піднесеним настроєм в очікуванні ювілейного сезону: були яскраві вистави на великій сцені, участь в XVIII міжнародному театральному фестивалі "Мельпомена Таврії" з виставою "Пишка" (режисер-постановник М.Голенко), двома моно-виставами на малій сцені (з.а.України С.Чверкалюк з виставою "Да, я такой", а також провідний актор театру П.Чирва з виставою Легенда).

Бажаючи бути ближчими до глядача, у 89-му театральному сезоні стартував продаж квитків онлайн (на офіційному сайті театру). Ці переваги оцінило багато миколаївців – адже з листопада 2015 по червень 2016 року було продано більш ніж 2100 електронних квитків!

Але крім нововведень театр підтримуємо й перевірені напрямки: цього року театр-студія "Академія пані Куліси" провів свій 8-й випуск. Вже протягом 24 років, кожні три роки театр приймає до себе юнаків та дівчат, які навчаються у 7-9 класах загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва та впродовж 3 років на безоплатній основі навчає їм акторській майстерності, сценічному мовленню та сценічній дії. А по закінченню театру-студії випускники отримують офіційні свідоцтва про навчання.
І до речі, випускники театру-студії працюють акторами та режисерами в театрах Миколаєва та України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв