У Миколаєві започаткували вечори англійського кіно

На перший кіно-вечір запросили представників інститутів громадянського суспільства та лідерів студентського самоврядування міста Миколаєва
Depo.Миколаїв
20 травня 2016 13:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві започаткували вечори англійського кіно
У Миколаєві започаткували вечори англійського кіно

У середу, 18 травня, за ініціативи управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради та Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва було проведено вечір англійського кіно, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради

Як відомо, 2016 рік оголошено роком англійської мови. У нашій державі низький рівень володіння англійською мовою, а перегляд фільмів мовою оригіналу сприяє її вивченню.

"Коли я дивлюсь кіно англійською, не завжди встигаю зрозуміти деякі слова, а коли є субтитри – все зрозуміло", – розповів Олег Соколик, начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді.

Для перегляду було обрано картину "Король говорить". На перший кіно-вечір запросили представників інститутів громадянського суспільства та лідерів студентського самоврядування міста Миколаєва, які з великим захопленням дивись, а потім обговорювали цю картину.

За словами організаторів, такі заходи управління у справах сім’ї, дітей та молоді спільно з Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва будуть проводити регулярно, щоб підвищувати рівень володіння англійською серед молоді.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв