У Миколаєві запалили Олімпійський вогонь

Миколаївщину представлятимуть на Олімпіаді сім спортсменів
Depo.Миколаїв
5 серпня 2016 09:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві запалили Олімпійський вогонь
У Миколаєві запалили Олімпійський вогонь

4 серпня, напередодні відкриття Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, в Миколаєві підняли Державний прапор України та прапор Національного олімпійського комітету України. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Державний прапор України та прапор Національного олімпійського комітету України підняли відомі миколаївські спортсмени, а Олімпійський вогонь запалила учасниця XXXІ Олімпійських ігор в Ріо стрибунка у висоту Оксана Окунєва.

У Миколаєві підняли олімпійський прапор

Міський голова Олександр Сєнкевич, який також очолює Миколаївське відділення Національного олімпійського комітету України, побажав перемог спортсменам: "Важливо, що усі присутні тут розуміють, що спорт - це не мода, а необхідність сьогоднішнього дня. Він потрібен, щоб українська нація була здоровою".

У Миколаєві підняли олімпійський прапор

Право підняти стяги на центральній площі обласного центру надали срібній призерці 22-их літніх Олімпійських ігор в Москві 1980 року, багаторазовій чемпіонці Радянського Союзу, майстру спорту міжнародного класу з веслування академічного Антоніні Димовій, учасниці 25 Олімпійських ігор 1992 року в Барселоні, чемпіонці світу та Європи, майстру спорту міжнародного класу з академічного веслування Світлані Філь,учасниці двох Олімпійських ігор в Афінах та Пекіні, заслуженому майстру спорту зі стрибків на батуті Олені Мовчан, бронзовій призерці Олімпійських ігор в Афінах, чемпіонці Європи, заслуженому майстру спорту України з легкої атлетики Віті Стьопіній, бронзовому призеру 28 літніх Олімпійських ігор 2004 року в Афінах,чемпіону та призеру світу та Європи, заслуженому майстру спорту України з веслування академічного Сергію Білоущенко та учаснику Олімпійських ігор в Афінах, багаторазовому чемпіону світу та Європи, заслуженому майстру спорту України з боксу Олегу Машкіну.

У Миколаєві підняли олімпійський прапор

Перед присутніми з показовими номерами виступили молоді миколаївські спортсмени. Нагадаємо, що на Олімпійських іграх Україну представлятимуть 206 атлетів, 7 з яких - миколаївці. Це Ольга Харлан (фехтування), Ілля Кваша (стрибки у воду), Оксана Окунєва (легка атлетика), Олена Федорова (стрибки у воду), Павло Мацуєв (вітрильний спорт), Андрій Грівко (велоспорт), Олена Буряк (академічне веслування).

У Миколаєві підняли олімпійський прапор

У Миколаєві підняли олімпійський прапор

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв