ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві хочуть "приглушити" вуличне радіо

Миколаївці просили призначити депутата, щоб контролювати гучність вуличного радіо
Depo.Миколаїв
1 березня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві хочуть "приглушити" вуличне радіо
У Миколаєві хочуть "приглушити" вуличне радіо

Дві петиції миколаївців - про заборону вуличного радіо і його захист - набрали понад 1000 голосів і дійшли до розгляду депутатської комісії міськради. Як виявилося, радіо працює цілком законно, тому народні обранці запропонували вирішити проблему особисто - зменшивши гучність. Про це йшлося під час засідання комісії з питань підприємництва, транспорту, зв'язку, сфери послуг, повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутати заслухали як супротивників, так і прихильників вуличного радіо. Перші жалілися, що вимушені слухати, адже не можуть його вимкнути. Це може викликати втрату слуху, підвищення артеріального тиску, агресію та інші захворювання. За словами невдоволених, потрібно призначити одного "контролюючого" депутата, який буде стежити за шумом радіо.

Прихильники та власники вуличного радіо надали докази, що воно працює законно та не перевищує норм шуму. До того ж реклама і гороскоп звучать не більше 15% на годину ефіру. Крім того, до радіо мають доступ ДСНСники та поліція, щоб попередити про погіршення погоди, надзвичайні ситуації чи іншу небезпеку. 

Зазначимо, що власник вуличного радіо завірив, що звук зробить тихіше в тих місцях, де цього хочуть люди, це не представляє особливої ​​проблеми.

Депутати профільної комісії сказали, що городяни можуть вирішити такі питання громадськими слуханнями. Оскільки вуличне радіо законне, тільки в особистісному порядку можна вирішити це питання з власником радіо.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв