У Миколаєві влітку працюватимуть 53 "денні" табори

Графік роботи встановили з 31 травня по 17 червня та обіцяють дворазове харчування
Depo.Миколаїв
24 травня 2016 18:07
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві влітку працюватимуть 53 "денні" табори
У Миколаєві влітку працюватимуть 53 "денні" табори

Влітку 2016 року на базі загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів міста будуть створені 53 табори відпочинку з денним перебуванням. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Табори працюватимуть з 31 травня по 17 червня. Відповідно до законів України  та міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2018 роки у відпочинковому таборі забезпечується належний догляд за дітьми, виховний процес, їх повноцінне дозвілля, розвиток творчих здібностей та інтересів протягом дня з 08:00 до 17:00. Передбачено двохразове харчування (сніданок, обід) та денний сон. Вартість харчування в день – 12 грн. за кошти батьків і за кошти місцевого бюджету для пільгових категорій дітей.

В першу чергу забезпечено організацію відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зокрема: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, бездоглядних та безпритульних дітей, дітей «групи ризику», дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, талановитих та обдарованих дітей, дітей учасників АТО, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи. Такі діти будуть харчуватись за рахунок коштів місцевого бюджету.

На базі позашкільних навчальних закладів освіти будуть працювати гуртки за інтересами дітей, готується проведення для шкільних таборів культурно-масових заходів. У планах роботи таборів передбачено заходи щодо забезпечення змістовного дозвілля, естетичного виховання, фізкультурно-спортивної роботи. Крім того, зі шкільними таборами співпрацюють музеї міста, театри, кінотеатри, бібліотеки.

Протягом дня використовуються різноманітні форми дитячого відпочинку: екскурсії, відвідування культурно-мистецьких закладів, спартакіади, ігрові програми, конкурси, музично-розважальні програми, відпочинок на природі тощо. У червні 2016 року (з 09:00 до 12:00) учні загальноосвітніх навчальних закладів Миколаєва будуть удосконалювати власний рівень мовленнєвої компетентності з англійської та німецької мови у шкільних мовних таборах.

Вчителі іноземних мов 37 навчальних закладів міста підготували цікаві та насичені програми, які органічно поєднують спорт, здоровий спосіб життя, соціальну і екологічну діяльність та нову культурологічну інформацію. Оригінальні програми заходів передбачають різноманітні форми, серед яких проекти, круглі столи, квести, флешмоби, соціальні та екологічні акції, майстер-класи, брейн-ринги, талант- шоу тощо.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв