ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві виконком відмовив у видачі 300 дозволів на рекламу

Таке рішення обурило рекламників, які вже заявили, що будуть звертатися до суду
Depo.Миколаїв
25 березня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві виконком відмовив у видачі 300 дозволів на рекламу
У Миколаєві виконком відмовив у видачі 300 дозволів на рекламу

Сьогодні, 25 березня, на виконкомі розглядали "рекламні" питання: надання дозволу на її розміщення та відмову. Міська влада не погодила 300 дозволів, адже щодо їхнього оформлення є чимало нарікань. Натомість рекламники зібралися оскаржувати це рішення у суді та Кабміні. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Перш ніж відмовити у продовженні дозволів, слово дали сами підприємцям. Вони не погоджувалися. За їхніми словами, 95% із цих 300 "відмовних" вже розміщено. Нових конструкцій передбачається лише 40. Рекламники також додали, що причина відмови - відсутність у документах штампу ДАІ. Але ця підстава незаконна, оскільки її немає у переліку Типових правил розміщення рекламних носіїв.  

"На адресу заступника міського голови Юрія Степанця надіслано лист від ГУ Нацполіції, який містить копію штампу УДАІ. Цей штамп стоїть на всіх документах, які подані на розгляд міськвиконкому", - зазначила представниця рекламників. На їхню думку, проект потрібно зняти з розгляду та повернути на допрацювання. Інакше вони погрожують подати в суд, до Кабміну та Держкомпідприємництва. Також підприємці зауважили, що протягом кількох років ці конструкції стоять, але бюджет втрачає великі кошти.

Віце-мер Юрій Степанець зазначив, що нічого не заважає представникам рекламного бізнесу добре підготувати документи та подати їх ще раз, та пообіцяв не затягувати з термінами їх розгляду. "Оскільки ви фактично користувалися своїми рекламними конструкціями за принципом мовчазної згоди, ніхто вам не заважав сплачувати до бюджету кошти", - сказав Степанець.

Він також додав, що справа не тільки в штампі ДАІ: "У мене були великі сумніви у тому, що органи державтоінспекції вам узгодили відповідно до ДСТУ всі ваші конструкції. Треба, щоб національна поліція переглянула ці документи. Тоді ми ще раз їх переглянемо".

У віце-мера Валентина Гайдаржи також були зауваження до рекламників: як вони не обіцяли, територія залишається без благоустрою. "Нічого не змінюється. На засіданні робочої групи ви обіцяли городянам, що будете суворо дотримуватися правил і не допускати тих лахміть, які висять, вчасно прибирати територію та демонтувати аварійні щити, які становлять небезпеку життю городян. Тому, вимагаючи щось від нас, будь-ласка, виконуйте і свої зобов'язання," - сказав Гайдаржи.

Врешті-решт виконком відмовив у видачі 300 дозволів на розміщення реклами. Рішення прийняли одноголосно.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв