У Миколаєві відбулась перша IT-конференції "MobiDev PRO"

Учасники ділилися досвідом і говорили про перспективи розвитку галузі у нашому місті
Depo.Миколаїв
12 червня 2016 13:40
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві відбулась перша IT-конференції "MobiDev PRO"
У Миколаєві відбулась перша IT-конференції "MobiDev PRO"

Вчора, 11 червня, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич виступив на першій IT-конференції "MobiDev PRO" в Миколаєві, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

У заході взяли участь як фахівці IT-галузі, які прагнуть знайти нові можливості для професійного росту, так і студенти міських вузів. В ході конференції учасники ділилися досвідом і говорили про перспективи розвитку галузі у нашому місті.

Олександр Сєнкевич розповів про плани міської влади щодо створення комфортного простору для всіх городян: "Мер, як і будь-яка людина, що займається прийняттям рішень, повинен бути менеджером ресурсів. Я для себе поставив мету - підвищити конкурентоспроможність території, міста Миколаєва, зокрема, і в питанні залучення "айтішників". Місто повинно бути зручним не тільки в плані інфраструктури. Необхідно створювати кластер, відкривати нові робочі місця, навчати кваліфікованих фахівців. Вчені прийшли до думки, що найшвидше будуть розвиватися міста, що йдуть в напрямку креативної економіки".

Міський голова повідомив про успішні приклади співробітництва IT-волонтерів з міською владою, в результаті чого вже проводиться тестування системи документообігу "УкрДок", розроблена система онлайн моніторингу руху громадського транспорту, і запросив присутніх приєднатися до проектів розвитку міста.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв