ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві в бомбосховищі під кінотеатром знайшли низькоактивні радіоактивні відходи

Радіоактивні відходи з невідомим радіонуклідним складом не призводять до опромінення персоналу і виробничого середовища
Depo.Миколаїв
19 березня 2016 13:17
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві в бомбосховищі під кінотеатром знайшли низькоактивні радіоактивні відходи
У Миколаєві в бомбосховищі під кінотеатром знайшли низькоактивні радіоактивні відходи

У Миколаєві в бомбосховищі під кінотеатром "Піонер" за адресою вул. Декабристів, 21, виявили низькорадіоактивні відходи (регенеративні патрони ИП-4, протигази, ящик з ИПП-8а та інше майно в коробках та металевих ящиках), про це  Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Управління з питань НС та ЦЗН.

У Миколаєві в бомбосховищі під кінотеатром знайшли низькоактивні радіоактивні відходи - фото 1

З метою приведення захисної споруди у належний стан 12.03.2016 безхазяйне майно у присутності спільної комісії вивезено на територію 10 взводу рятувальників. 

У ході перевірки майна 14.03.2016 фахівцями в одному металевому ящику виявлено 2 два контейнери з маркуванням «Кобальт-60» та «Кобальт-65» (шістдесят п’ять) виробів невідомого походження, упакованих в гнучкі свинцеві листи, та здійснено первинне радіологічне вимірювання.

У Миколаєві в бомбосховищі під кінотеатром знайшли низькоактивні радіоактивні відходи - фото 2

У ході дослідження встановлено, що у металевому ящику знаходяться низькоактивні радіоактивні відходи з невідомим радіонуклідним складом, які не призводять до опромінення персоналу, окремих осіб із населення чи забруднення довкілля і виробничого середовища.

Результати дозиметричних вимірювань у сховищі цивільного захисту № 52409 по вул. Декабристів, 21 складають 0,15 мкГр/ год (допустимий рівень 0,44 мкГр/ год).

У Миколаєві в бомбосховищі під кінотеатром знайшли низькоактивні радіоактивні відходи - фото 3

На території 10 взводу ДВГРЗ ДСНС України та в приміщені, де зберігаються низькоактивні радіоактивні відходи, потужність поглиненої в повітрі дози зовнішнього гамма-випромінювання складає 0,13 мкГр/ год.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв