У Миколаєві тривають суди над екс-керівником міського управління УМВС

Олег Шевчук обвинувачується у перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що супроводжувалося насильством
Depo.Миколаїв
24 вересня 2016 17:49
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві тривають суди над екс-керівником міського управління УМВС
У Миколаєві тривають суди над екс-керівником міського управління УМВС

Вчора, 23 вересня, у Центральному районному суді м. Миколаєва, під головуванням судді Світлани Скрипченко, відбулось чергове засідання у справі екс-керівника Миколаївського міського управління УМВС України в Миколаївській області Олега Шевчука, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі суду.

Нагадаємо, Олег Шевчук обвинувачується у перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства та в незаконному перешкоджанні організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій під час подій восени 2013 року (ч.2 ст.365, ст.340 КК України).

Суд дослідив письмові докази надані стороною захисту. Зокрема адвокатські запити, щодо згадуваних подій до виконкому Миколаївської міської Ради, лікарні швидкої медичної допомоги, Центрального РВ УМВС України в області та відповіді на них, також низку нормативних документів щодо парку-пам’ятки ім. 68 Десантників поблизу та на території якого відбувались зазначені події.

Наразі для виклику потерпілих суд оголосив перерву до 28.10.2016 року.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: суд, Миколаїв