У Миколаєві сусіди загубили малу дитину та навіть не думали її шукати

Сусіди зізнались, що дівчинка живе із бабусею, яка поїхала у справах, а їх попросила приглядіти за дитиною, а вони й не помітили коли вона пішла
Depo.Миколаїв
24 липня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві сусіди загубили малу дитину та навіть не думали її шукати
У Миколаєві сусіди загубили малу дитину та навіть не думали її шукати

Вчора, о 19:00 годині патрульним повідомили, що на одній з зупинок громадського транспорту, розташованій на вулиці Космонавтів, знайшли маленьку дівчинку. Перехожі пояснили інспекторам, що побачили дитину без дорослих, тож зателефонували 102, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі патрульної поліції. 

Дівчинка спочатку не говорила ні адреси мешкання, ні свого імені. Та через якийсь час вона заспокоїлась і почала розповідати патрульним в якому напрямку потрібно йти до неї додому. Тоді охоронці порядку посадили дівчину до авто і попросили показувати дорогу.

Не зважаючи на свій юний вік, дитина спокійно "довела" їх до місця свого мешкання, розташованого на вулиці 6-ій Поздовжній. Та двері ніхто не відчиняв. Тоді патрульні звернулись до сусідів. Вони одразу зізнались, що дівчинка живе із бабусею, яка поїхала у справах, а їх попросила приглядіти за дитиною, а вони й не помітили коли вона пішла.

Інспектори зателефонували бабусі дівчинки і вона швидко повернулась додому.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв