ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві стартувала реєстрація для участі в ЗНО

У випускників є всього 33 дні для того, щоб подати відповідну заявку
Depo.Миколаїв
1 лютого 2016 11:53
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві стартувала реєстрація для участі в ЗНО
У Миколаєві стартувала реєстрація для участі в ЗНО

Сьогодні у Миколаєві та по всій Україні стартувала реєстрація для участі у ЗНО, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА. 

Доступ до реєстраційної форми для всіх бажаючих буде надано на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) починаючи з 12 години 1 лютого. Ті, хто не зможе зареєструватися з якихось причин онлайн, можуть зробити це в регіональних центрах ЦОЯО. Для випускників шкіл пункти реєстрації створені за місцем навчання.

За словами директора УЦОЯО, після оформлення реєстраційної картки учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Відповідно випускники шкіл 2016 року можуть подати пакет документів до закладу, в якому навчаються.

Випускники минулих років, студенти професійно-технічних закладів та ВНЗ, які вирішили в цьому році пройти тестування, можуть надіслати пакет реєстраційних документів рекомендованим листом на адресу регіонального центру.

Для майбутніх учасників ЗНО, які проживають на неконтрольованих чи окупованих територіях або на лінії розмежування, передбачена можливість подати документи електронною поштою.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 18 березня.

В цьому році абітурієнти подають до вишів тільки сертифікати ЗНО 2016 року. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести з чотирьох предметів з наступного переліку: українська мова та література; історія України; математика; біологія; географія; фізика; хімія; англійська, іспанська, німецька, французська чи російська мови.

Також для випускників шкіл в цьому році поєднали державну підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання з двох предметів: українська мова та література, математика або історія України.

При реєстрації на ЗНО необхідно вказати назви предметів, з яких результати ЗНО будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня тестуванням з української мови та літератури і триватиме до 17 червня.

Для тих, хто з будь-яких причин не зміг пройти тестування в основну сесію ЗНО та для учасників АТО і осіб, які проживають на тимчасово окупованій території, передбачено проведення додаткової сесії ЗНО, яка триватиме з 14 червня по 4 липня.

Зареєструватися для участі в додатковій сесії можна з 19 березня до 20 травня. У такому разі до пакету реєстраційних документів надають: заяву про необхідність проходження ЗНО під час додаткової сесії, копію учасника бойових дій або довідку про участь в АТО. Для осіб, які проживають на неконтрольованій території, - копію сторінки паспорта громадянина України з відомостями про місце проживання.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв