ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві стартувала переатестація поліцейських охорони

Нещодавно її співробітники пограбували ювелірний магазин та винесли коштовностей на мільйон гривень
Depo.Миколаїв
14 травня 2016 10:19
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві стартувала переатестація поліцейських охорони
У Миколаєві стартувала переатестація поліцейських охорони

В управлінні поліції охорони Миколаївської області розпочато атестацію поліцейських, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

Атестація працівників поліції проводиться для оцінки ділових, професійних, особистих якостей поліцейських, їх освітнього і кваліфікаційного рівнів, визначення відповідності займаним посадам, а також перспектив їх службової кар'єри.

Наказом МВС України від 17.11.2015 № 1465 була затверджена "Інструкція про порядок проведення атестування поліцейських". Захід проводиться атестаційними комісіями органів поліції, які створюються їх керівниками.

З метою визначення теоретичної та практичної підготовленості, компетентності, здатності якісно та ефективно реалізовувати на службі свої потенційні можливості атестаційна комісія на першому етапі проводить тестування поліцейського, який проходить атестацію. Кожен поліцейський проходить тестування на знання законодавчої бази (професійний тест) і тест на загальні здібності та навички.

Другий етап атестації включає в себе співбесіду з поліцейським. За підсумками результатів, атестаційною комісією приймається відповідне рішення про подальше проходження працівниками служби в лавах Національної поліції України.

Нагадаємо, що 11 березня троє злочинців, обличчя яких були закриті масками, увірвались до приміщення крамниці поблизу перехрестя вул. Шнеєрсона (К.Лібкнехта) та проспекту Центрального та, погрожуючи охоронцю і продавцю зброєю, заволоділи коштовностями, спричинивши збитки закладу на загальну суму понад мільйон гривень. Розбійниками, що "обчистили" ювелірний в Миколаєві, виявилися поліцейські охорони.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв