ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві спустили на воду унікальну експедиційну яхту

BSY 98 - повністю алюмінієва яхта
Depo.Миколаїв
26 лютого 2016 11:12
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві спустили на воду унікальну експедиційну яхту
У Миколаєві спустили на воду унікальну експедиційну яхту

Вчора, 25 лютого 2016 року відбувся урочистий спуск на воду унікальне експедиційне судно, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі "Чорноморської яхтенної верфі". 

У Миколаєві спустили на воду унікальну експедиційну яхту - фото 1

Подивитися на спуск моторної яхти BSY 98 прийшло немало гостей. Ця тридцятиметрова повністю алюмінієва яхта на поточний момент є найбільшою яхтою, побудованої на Чорноморській яхтовій верфі і є прекрасним зразком експедиційних яхт. 

У Миколаєві спустили на воду унікальну експедиційну яхту - фото 2

Яхта проектувалася так, щоб при круїзнійшвидкості в 10 вузлів могла пройти 5000 морських миль. Встановлені на яхті рушії Шоттель забезпечують прекрасну маневреність, рух в будь-якому напрямку при будь-якій силі вітру, забезпечують збільшення швидкості, впливають на економію палива, що важливо для тривалих подорожей, а також дуже ефективні в маневруванні в складних місцях або яхтових маринах.

У Миколаєві спустили на воду унікальну експедиційну яхту - фото 3

Також до серйозних переваг відноситься унікальна система енергопостачання на яхті, що досягається за рахунок автоматичної підзарядки акумуляторних батарей від дизель-генератора через інвертори. Це дозволяє максимально виключити фактор шуму від працюючого дизель-генератора, що особливо цінно під час нічних стоянок.

У Миколаєві спустили на воду унікальну експедиційну яхту - фото 4

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв