ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві Служба автодоріг відмовилась брати з бюджету 15 млн гривень

Дорожники заявили, що не хочуть приймати участь у політичних баталіях депутатів
Depo.Миколаїв
4 березня 2016 15:02
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві Служба автодоріг відмовилась брати з бюджету 15 млн гривень
У Миколаєві Служба автодоріг відмовилась брати з бюджету 15 млн гривень

У Миколаєві Служба автомобільних доріг відмовляється від бюджетного фінансування, про це Depo.Миколаїв повідомили у відомстві. 

"Служба автомобільних доріг у Миколаївській області категорично заперечує проти визначення Служби одержувачем та замовником коштів, виділених в 2016 році з обласного бюджету на експлуатаційне утримання доріг у сумі 15,0 млн грн. Експлуатаційне утримання автомобільних доріг області на протязі поточного року здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету", - йдеться в офіційному повідомленні. 

Дорожники заявили, що не хочуть приймати участь у політичних баталіях депутатів, які вони влаштовують перед кожними виборами, змушуючи відомство звітувати про кожну копійку коштів,що виділяються з місцевих бюджетів на "Експлуатаційне утримання": "Зважаючи на те, що бюджетні кошти "розпорошуються" по всій області на виконання завдань, які фактично неможливо проконтролювати, в кінці року, або коли настає чергова передвиборча штовханина, депутати починають гупотіти та промовляти полум’яні речі з вимогою до дорожників прозвітувати за кожну витрачену копійку"

Відмітимо, що у минулому році з обласного гаманця було виділено 12,0 млн грн на "Експлуатаційне утримання" доріг, в поточному році на зазначені цілі передбачено 15,0 млн грн.

В Службі автомобільних доріг заявили, що поточного року "Експлуатаційне утримання" здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв