ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві сарай, що завалився, пошкодив газопровід

Люди живуть без газу вже майже місяць
Depo.Миколаїв
23 березня 2016 20:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві сарай, що завалився, пошкодив газопровід
У Миколаєві сарай, що завалився, пошкодив газопровід

Пошкоджений газопровід на вулиці Дунаєва, 63 відновлюватимуть за рахунок місцевого бюджету. Про це сьогодні йшлося під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Миколаєва під керівництвом віце-мера Валентина Гайдаржи, повідомили Depo.Миколаїв у прес-службі міськради.

Як розповів директор депаратменту ЖКГ Андрій Палько, аварійна ситуація сталася через обвалення стіни сараю, який прилягає до будинку по Дунаєва, 63. Був пошкоджений газопровід, що "живить" два двори: будинки приватного сектору і "жилкоп". Під відключення потрапили 5 квартир, де зареєстровано 6 миколаївців. Всі ці квартири з індивідуальним опаленням.

Палько додав, що є ймовірність подальшого руйнування сараю. Комунальники зібралі комісію, оскільки є труднощі відновлення газопроводу за старою схемою. Після обстеження вирішили завести газопровід з боку вул. Дунаєва за іншою схемою, щоб відійти від аварійної будівлі і підключитися від підземного газопроводу. "Другий момент - ми хочемо розібрати зруйновану будівлю. Просимо комісію підтримати дані пропозиції. Рекомендуємо провести роботи за рахунок коштів місцевого бюджету", - зазначив Палько.

Щоб не затягувати час, житлово-експлуатаційному підприємству вже надано доручення підготувати необхідні технічні умови. Віце-мер Валентин Гайдаржи погодився з тим, що питання треба виносити на засідання виконкому як позачергове. Крім того, з'ясували, що зруйнований сарай за попередньою інформацією знаходиться на балансі "ЖЕК-10". Але задня стіна сараю виходить на приватну територію і тому залишалася без уваги.

Віце-мер доручив детально розібратися, хто повинен був нести відповідальність за безаварійну експлуатацію споруди. Питання буде винесено на засідання виконкому, щоб в найкоротші терміни відновити газопостачання.

Зазнчимо, що люди живуть без газу вже майже місяць. Інше.ТВ повідомляло, що сарай рухнув ще 24 лютого.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв