У Миколаєві рішенням сесії депутати заборонили приймати львівське сміття

Депутати 35 голосами "за" заборонили вивантаження твердих побутових відходів на миколаївському полігоні з будь-якого регіону України
Depo.Миколаїв
16 вересня 2016 14:32
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві рішенням сесії депутати заборонили приймати львівське сміття
У Миколаєві рішенням сесії депутати заборонили приймати львівське сміття

Депутати Миколаївської міськради категорично відмовились приймати львівське або ще чиєсь інше сміття. Відповідне рішення депутати прийняли в ході сьогоднішньої сесії, передає Depo.Миколаїв.

Вчора мер Миколаєва Олександр Сєнкевич скасував своє ж рішення щодо прийняття львівських відходів. Сєнкевич запропонував депутатам вирішити це питання разом та ухвалити відповідне рішення. 

Протягом тривалої дискусії депутати озвучували різні думки з цього приводу. Однопартієць мера Панченко закликав допомогти місту та не відмовлятись допомагати іншим містам в критичній ситуації. Депутати від "Опоблоку" акцентували увагу на тому, що мер не мав права приймати подібне рішення, коли Миколаїв і сам не далеко від сміттєвого колапсу. Члени фракції БПП, посилаючись на думку виборців та жителів Великоє Коренихи, також виступили проти прийняття чужих відходів. 

Через більш як дві години дискусії, яку перервало фейкове мінування міськради, депутати 35 голдосами "за" заборонили вивантаження твердих побутових відходів на миколаївському полігоні з будь-якого регіону України. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв