У Миколаєві радника мера з дитиною ледь не погризли собаки

Інцидент стався декілька днів тому на Центральному міському стадіоні, коли він катався з сином на велосипеді та роликах
Depo.Миколаїв
15 червня 2016 11:56
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві радника мера з дитиною ледь не погризли собаки
У Миколаєві радника мера з дитиною ледь не погризли собаки

У Миколаєві позаштатного радника мера Олександра Левицького з дитиною ледь не погризли собаки. Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає Depo.Миколаїв.

Інцидент стався декілька днів тому на Центральному міському стадіоні, коли він катався з сином на велосипеді та роликах: "Каталися з дитиною на Центральному міському стадіоні. Він на велосипеді, я на роликах. Коли я проїздив повз бар "NIKA" на мене кинулася собака. Добре, що дитина трохи раніше проїхала вперед. Я встиг прогнати собаку, хоча вона вже хотіла спробувати на смак мою ногу", - пише Левицький. 

У Миколаєві радника мера з дитиною ледь не погризли собаки - фото 1

Виявилось, що собака бродяча, але її підгодовують в цьому ж барі: "Після інциденту я підійшов до бару і запитав, чия собака. Продавець сказала, що собака не їхня, але вони її тут підгодовують!!! Попередивши про те, що наступного разу викличу до них поліцію за подібної нагоди, ми пішли. Мало того, собака дуже добре відпочиває в дитячій пісочниці, а може і там не тільки лежить, а й паскудить". 

Нагадаємо, що у Миколаєві колишнього студмера покусала собака. Днем раніше чотирилапі покусали молоду маму, що гуляла з 2,5-річною донькою

У Миколаєві радника мера з дитиною ледь не погризли собаки - фото 2

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв