У Миколаєві призначили нового директора КП, що годувало дітей гнилушками

Скандальне комунальне підприємство, що годувало дітей гнилушками, очолив Гліб Новоторов
Depo.Миколаїв
14 липня 2016 17:27
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві призначили нового директора КП, що годувало дітей гнилушками
У Миколаєві призначили нового директора КП, що годувало дітей гнилушками

Сьогодні, 14 липня, мер Миколаєва представив нового директора Комунально-виробничого підприємства з організації харчування у навчальних закладах Гліба Новоторова керівництву дитсадків і колективу КОПа, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Олександр Сєнкевич розповів, що через активну критику колишнього керівництва цього підприємства було прийнято рішення провести відкритий конкурс на посаду директора Комунально-виробничого підприємства з організації харчування у навчальних закладах. Прозорий конкурс був покликаний допомогти обрати справжнього фахівця, професіонала, який знає, як налагодити роботу підприємства.

Мер поділився своїм баченням того, як повинен розвиватися КОП: "Моє бачення розвитку КОПа таке. Він повинен бути комбінатом, який готує їжу, її зберігає і доставляє спеціальним транспортом у дитячі садки і школи. Далі, я вважаю, нам необхідно переходити до лікарень. А також - до армії. Якщо ми будемо годувати дітей, пацієнтів у лікарнях, армію, то КОП буде одним з найкращих і найприбутковіших підприємств у Миколаєві. Хоча для нас найважливіше - не прибуток, а якісна їжа для наших дітей".

На думку міського голови, директор КОПа, у першу чергу, має бути якісним управлінцем, який добре розбирається у тому, як правильно налагодити бізнес-процеси. "Коли я вибирав керівника цього підприємства, мене цікавило, щоб він був не хорошим кухарем, а хорошим менеджером. Щоб у нього було стратегічне бачення і план дій. З усіма директорам комунальних підприємств я підписую контракт на рік з випробувальним терміном на 3 місяці. Оскільки вважаю, що за один рік можна зрозуміти, як людина працює. А за перші 3 місяці вона повинна показати свою стратегію, бачення роботи з колективом. Протягом цих трьох місяців я буду зустрічатися з колективами підприємств і спілкуватися з ними без керівництва, щоб дізнатися, як колективи оцінюють роботу керівника, його досягнення або ж поразки", - зазначив Олександр Сєнкевич.

Мер попросив присутніх стати помічниками нового директора КОПа, пропонувати шляхи вирішення проблемних питань.

Гліб Новоторов розповів про себе. Освіту він здобув у Київському політехнічному інституті. Також навчався у Харківському фінансово-економічному інституті. Крім цього, Гліб Олександрович пройшов більше десятка різних бізнесових і психологічних тренінгів. А на даний момент навчається у Міжнародній бізнес-школі.

Новий директор КОПа розповів про ті завдання, які він буде вирішувати у першу чергу: "Потрібно описати всі бізнес-процеси, які відбуваються в КОПі. На сьогодні я не знаю, у якому вони стані. Тому наше завдання - їх описати і привести до тієї моделі, яка має бути. Основна модель - це переведення роботи КОПу на процесну систему управління, сертифікація за міжнародними стандартами, безпека харчових ланцюжків".

Крім того, під час представлення нового директора КОПу міський голова Олександр Сєнкевич вручив першим директорам дитячих садків № 104 і № 79 контракти. "Цього року ми переходимо до призначення керівників дошкільних навчальних закладів на умовах контракту. Це не данина моді, а нормальна практика. Адже так роблять у всіх цивілізованих містах", - зазначив Олександр Федорович.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв