У Миколаєві поки не ліквідували ЖЕПи

Строк відтермінували до обрання керуючих компаній або передання на обслуговування ОСББ
Depo.Миколаїв
1 липня 2016 14:55
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві поки не ліквідували ЖЕПи
У Миколаєві поки не ліквідували ЖЕПи

Сьогодні, 1 липня, дійшов до завершення рік, відведений законом, згідно з яким мешканці багатоквартирних будинків самостійно мали обрати форму управління власним будинком. Тим, хто не створив ОСББ чи не обрав форму управління, виконавчі органи місцевих рад обиратимуть на конкурсних засадах управителів. Проте поки строки подовжили, не ліквідовуючи ЖЕПи. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії з надання послуг на утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій. Голова конкурсної комісії - директор департаменту ЖКГ Андрій Палько - зазначив, що закон введений в дію рік тому, але до теперішнього часу Кабміном та профільним міністерством не затверджено низку підзаконних актів, без яких неможливо провести конкурс з визначення управителя багатоквартирним будинком.

Верховна Рада України 14 червня цього року внесла зміни та відтермінувала заміну ЖЕПів на управителів на час проведення конкурсу. Коли відбудеться такий конкурс, знову ж таки, не зрозуміло через відсутність вищезазначених документів. Тому до порядку денного засідання конкурсної комісії було винесено питання "Про подовження терміну дії договору на утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій житлово-експлуатаційним підприємствам, які обслуговують житловий фонд міста".

З урахуванням всіх чинників було прийнято рішення подовжити термін дії договору з житлово-експлуатаційними підприємствами, які є виконавцями послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій до 1 квітня 2017 року. Дата припинення додаткової угоди може бути змінена, у зв'язку з проведенням конкурсу на управління багатоквартирними будинками. Угода буде діяти до моменту підписання договору з переможцем конкурсу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв