ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві побудують нове приміщення школи фехтування

Проект добудови нового приміщення школи фехтування буде реалізовано в рамках фінансування державного Фонду регіонального розвитку
Depo.Миколаїв
29 лютого 2016 16:27
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві побудують нове приміщення школи фехтування
У Миколаєві побудують нове приміщення школи фехтування

Сьогодні, 29 лютого, голова облдержадміністрації Вадим Меріков, голова обласної ради Вікторія Москаленко, Миколаївськійміський голова Олександр Сєнкевич обговорили реалізацію проекту нової школи фехтування з Олімпійською чемпіонкою Ольгою Харлан, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Вадим Меріков розповів, що було прийнято рішення додати проект добудови нового приміщення школи фехтування, який можна буде реалізувати в рамках фінансування державного Фонду регіонального розвитку.

"В Олімпійський рік ми постараємося зробити все, щоб наші спортсмени могли тренуватися в хороших умовах", - сказав Вадим Меріков.

Вікторія Москаленко, яка виступила ініціатором зустрічі зазначила: "Ольга - Ви спортивна легенда. У зв'язку з резонансною ситуацією, яка склалася з школою фехтування, ми визначили пріоритети і включили саме проект добудови нового будинку для школи фехтування в конкурсний відбір ДФРР".

Ольга Харлан подякувала і розповіла, що стара будівля не вміщає ту кількість дітей, які могли б займатися. "Там тільки дві доріжки, директор школи старається, але будівля стара, і дуже сподіваємося на те, що вдасться реалізувати проект нової школи".

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розвіяв чутки, про закриття школи, зазначивши, що постраждало не приміщення школи фехтування, а сусідня будівля. Вже проведена експертиза будівлі, яка підтвердила, що приміщення придатне для експлуатації. Мер запевнив, що з міського бюджету будуть виділені кошти співфінансування для завершення будівництва нової будівлі.

Обговорили і ряд цікавих спортивних заходів, які пройдуть під егідою Чемпіонки Ольги Харлан в цьому році.

Ольга поділилася своїми спортивними планами, зазначивши, що головна мета - перемога на Олімпійських іграх.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв