ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві одеський "Дорлідер" відремонтував дороги з мільйонними збитками для бюджету

"Дорлідер" продав більше 10 тисяч тонн асфальтобетонного покриття по ринковій ціні, яке списали як "будівельне сміття"
Depo.Миколаїв
10 березня 2016 15:44
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві одеський "Дорлідер" відремонтував дороги з мільйонними збитками для бюджету
У Миколаєві одеський "Дорлідер" відремонтував дороги з мільйонними збитками для бюджету

Минулого року посадовці департаменту ЖКГ Миколаївської міськради уклали угоду з одеською фірмою "Дорлідер" про дорожньо-ремонтні роботи в обласному центрі. Аби як відремонтувавши дороги, фірма завдала місцевому бюджету збитків на 3,2  млн грн, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі УСБУ в Миколаївській області.

Під час проведення підготовчих робіт "Дорлідер" зняв з дорожнього полотна майже 10 тисяч тонн асфальтобетонного покриття, а також демонтував п’ять кілометрів бордюрів.

"Відповідно до чинних будівельних норм фірма повинна була забезпечити використання матеріалів, які придатні для повторного застосування при будівництві доріг, або передати їх у розпорядження замовника. Проте керівництво комерційної структури провело за документами зняте дорожнє покриття та бордюри як "будівельне сміття", реалізувавши їх за ринковими цінами", - йдеться у повідомленні УСБУ.

Слідчим відділом Управління СБ України в Миколаївській області відкрито кримінальне провадження за фактом завдання збитків місцевому бюджету в особливо великих розмірах.

Скандальна фірма має погану репутацію по всій Україні та в Миколаєві. Її працівники клали асфальт під час дощу та постійно порушували технологію, через що дороги в місті знов схожі на решето. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв