У Миколаєві найдороже батькам навчити дітей грати на гітарі та співати

З 1 вересня у місті підняли оплату за уроки в школах естетичного виховання
Depo.Миколаїв
29 серпня 2016 17:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві найдороже батькам навчити дітей грати на гітарі та співати
У Миколаєві найдороже батькам навчити дітей грати на гітарі та співати

26 серпня виконком міської ради погодив щомісячну батьківську плату за навчання дітей у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (школах естетичного виховання) Миколаєва. По-новому за естетичне виховання своїх дітей миколаївці будуть платити вже з 1 вересня і робити це в залежності від обраного фаху навчання. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Так, навчити дітей грі на гітарі та вокалу коштуватиме найдорожче - 224 грн. На другому місці - дитяча художня школа. Навчання в ній обійдеться у 200 грн. Третє місце "розділили" навчання грі на фортепіано - 170 грн на місяць та художнє відділення в школах мистецтва та дитячій музичній школі № 8 за такою ж вартістю.

Уроки хореографії коштуватимуть 160 грн. Струнно-смичкові, духові, ударні інструменти обійдуться батьками дешевше – 130 грн. Така ж вартість і на хорове навчання. Для уроків у тетральне відділення доведеться сплатити 120 грн щомісяця. А найдешевше естетичне виховання обійдеться у 112 грн - гра на баяні, акордеоні, домрі, балалайки, бандурі – 112 грн.

Крім того, цим же рішенням виконком міськради встановив додаткові пільги з плати за навчання у розмірі 100%: дітям військовослужбовців ЗСУ строкової та контрактної форми служби та працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов'язків; дітям учасників АТО; дітям, батьки яких загинули (померли) під час участі у проведенні антитерористичної операції.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв