ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві наркоман вирішив розпочати нове життя у СІЗО

Чоловік попросив себе заарештувати, щоб позбутися шкідливої звички
Depo.Миколаїв
18 квітня 2016 19:17
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві наркоман вирішив розпочати нове життя у СІЗО
У Миколаєві наркоман вирішив розпочати нове життя у СІЗО

Під час обрання санкції підозрюваний сам попросив узяти його під варту. Нетипове прохання підтримали й батьки підозрюваного, а суддя зазначив, що такий випадок - перший у його 15-річній практиці. Про це Depo.Миколаїв повідомили у пресс-службі Центрального райсуда.

31-річний підозрюваний є наркотично залежним і вже двічі був засуджений - за крадіжку та незаконне поводження з наркотиками. Наразі він підозрюється у крадіжці майна своїх батьків, з якими проживає разом, а саме ноутбука, духової шафи та мікрохвильової печі.

У суді слідчий Слідчого відділу Центрального райвідділку заявив клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, оскільки він веде антигромадський спосіб життя, офіційно не працює, неодноразово вчиняв кримінальні правопорушення і може робити це знов.

Сам підозрюваний свою провину визнав і заявив, що не заперечує проти арешту, оскільки вживає наркотичні засоби, самостійно не може зупинитися, а тримання під вартою дасть йому можливість зменшити залежність від наркотичних засобів та почати нове життя. Цю позицію підтримали й батьки чоловіка.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв