У Миколаєві на посаду директора скандального інтернату №5 претендують троє педагогів

Претендентів було троє - Надія Руденко, Галина Секкер і Валерій Лисенко

У Миколаєві на посаду директора скандаль…

Вчора, 15 березня, відбулися публічні обговорення на посаду директора скандального інтернату №5, колишній керівник якого вимагає поновлення, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Претендентів було троє - Надія Руденко, Галина Секкер і Валерій Лисенко. Це другий етап конкурсного відбору, завтра відбудеться співбесіда з конкурсантами, після чого стане відомо ім'я нового керівника інтернату.

Надія Руденко наразі займає посаду начальника відділу молодіжної політики та інтернатних установ управління науки і освіти облдержадміністрації, має 31-річний стаж педагогічної діяльності. Розвиток інтернату №5 вона бачить в чотири етапи.
Одна з ключових позицій концепції - створення Центру військово-патріотичного освіти на базі навчального закладу.

"На першому етапі планується провести експрес-діагностику. Вивчити педагогічний колектив, учнівський контингент, їх коефіцієнт навчання. Створити нормативно-правове підґрунтя для Центру патріотичного виховання. Другий етап, це початок 2016- го навчального року, розробка програм, методичних посібників. Це дуже важливо, адже сучасна молодь вимагає від нас сучасних знань, інновацій, які необхідно впроваджувати в навчальний процес. Далі складання комплексної цільової програми розвитку навчального закладу, проведення моніторингу", - розповіла Надія Руденко.

Для довгострокової перспективи – планується створення військово-спортивного ліцею 2020-2021 навчального року.

Галина Секкер розповіла, що у неї стаж педагогічної діяльності - 20 років. Вона починала працювати вчителем української мови в школі №3 Южноукраїнська, останнє місце роботи - заступник директора вищого профучилища №7, на даний час не працює.

За її словами сьогодні найактуальнішим є питання реорганізації інтернатної системи і підтримка випускників інтернатів.

"У них немає необхідних умінь, вони не пристосовані до самостійного життя. Вони відчувають себе самотніми і покинутими. Найголовніше питання – всебічна підтримка випускників школи-інтернату. Організація супроводу, розробка "Клубу підтримки випускників", сприяти у забезпеченні житлом випускників", - зазначила Галина.

Крім того, в планах є створення сучасних ігрових кімнат, впровадження енергозберігаючих технологій, закупівля комп'ютерної техніки.

Третій претендент Валерій Лисенко має стаж педагогічної роботи 32 роки, в даний момент він є виконуючим обов'язки директора школи-інтернату №5.
На посаді директора він пообіцяв провести повну переатестацію вихователів навчального закладу. Крім того він хоче перепрофілювати навчальний заклад у військово-спортивний ліцей або до військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою.

"Це дозволить поліпшити умови навчання і підвищити рівень знань учнів . У школі є всі умови для заняття спортом, тому в майбутньому пропоную перепрофілювати навчальний заклад військово-спортивний ліцей або до військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою. Це дозволить забезпечити майбутнє учням, не тільки отримати гідну освіту, а й вступити в навчальні заклади з подальшим працевлаштуванням", - розповів Валерій Лисенко.

Нагадаємо, що завтра, 16 березня о 13:00 відбудуться обговорення кандидатур на посаду директора Степівського дитячого будинку-інтернату. Буде можливість задати питання конкурсантам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme