ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві на підприємстві нардепа-мільйонера працівників змушують підписувати його петицію

Від людей вимагають надати не лише свої паспортні дані, але і восьми інших людей
Depo.Миколаїв
25 лютого 2016 14:05
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві на підприємстві нардепа-мільйонера працівників змушують підписувати його петицію
У Миколаєві на підприємстві нардепа-мільйонера працівників змушують підписувати його петицію

У Миколаєві на підприємстві "НІБУЛОН", мільйонера зі списку Форбс, Олексія Вадатурського та його сина-нардепа Андрія Вадатурського збирають підписи за ремонт траси "Миколаїв-Кривий Ріг". Про це Depo.Миколаїв повідомили працівники підприємства.

Людей змушують надавати не лише свої паспортні дані та ідентифікаційний код, але і ще вісьмох людей, без їх попередньої згоди, щоб назбирати 25 тисяч підписів під петицією про ремонт траси "Миколаїв- Кривий Ріг". Організатори збору підписів заявляють, що це інаціатива діючого мера Миколаєва Олександра Сєнкевича, а за відмову її підтримати змушують писати пояснювальну записку.

Кореспондент Depo.Миколаїв поцікавився у Сєнкевича, яке відношення він має до цієї ініціативи, та ще й на "НІБУЛОНІ": "Вперше чую про це. Ніколи ніяких подібних розпоряджень (я не давав, - ред). Тим паче, як мер Миколаєва пов'язаний з Криворізькою трасою?!".

Відмітимо, що на офіційному сайті відповідна петиція про відновлення дорожнього покриття у напрямку "Кривий Ріг - Миколаїв", зареєстрована Вячеславом Кусакіним.

У Миколаєві на підприємстві нардепа-мільйонера працівників змушують підписувати його петицію - фото 1

В той же час відрізок дороги "Кривий Ріг - Миколаїв" входить в трасу Н-11, петицію по ремонту якої подав миколаївський нардеп та співвласник "НІБУЛОНУ" Андрій Вадатурський. 

У Миколаєві на підприємстві нардепа-мільйонера працівників змушують підписувати його петицію - фото 2

Нардеп підтвердив, що дійсно на "НІБУЛОНі", і не тільки, збираються відповідні підписи, але ніяких даних у працівників не вимагають. Вадатурський заявив, що подібні повідомлення від працівників - чорний піар Миколаївської ОДА, яка раніше закидала збір підписів з бюджетників.

"Є люди, які працюють в ОДА, вони не хочуть цього допустити, щоб ця петиція вдалася. Тому починають займатися всякою нісенітницею, придумують... Вже і працівників "НІБУЛОНу" підписали, то я когось змушую підписуватися, бюджетників якихось, інакше вони будуть звільнятися", - заявив нардеп. 

За його словами, що працівників "НІБУЛОНу" ніхто не змушує, вони підписуються добровільно: "Зараз вже "пояснювальна записка" співробітників "НІБУЛОНу". Співробітників "НІБУЛОНу" змушувати не потрібно, хто хотів, той підписав. Покажіть мені хто і кого ми змушуємо? Займаються люди просто чорним піаром, щоб дискредитувати, замість того, щоб допомогти зібрати ці підписи". 

Про збір паспортних даних ще вісьмох людей, які мають надати працівники, "НІБУЛОНу" нардепові нічого не відомо, так само, як і про ініціативу Сєнкевича. 

"Просто дуже багато людей будуть радіти, якщо не вийде зібрати 25 тисяч голосів. Люди не розуміють, що інтернету немає у бабусь. Як їй отримати цю дорогу і проголосувати?!", - додав Вадатурський. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв