ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві мати-гуляка "загубила" дворічну дитину

Дівчинку знайшов випадковий перехожий, що вигулював собаку
Depo.Миколаїв
23 лютого 2016 18:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві мати-гуляка "загубила" дворічну дитину
У Миколаєві мати-гуляка "загубила" дворічну дитину

Перехожий звернув увагу на малолітню дитину, яка ввечері знаходилась на вулиці без нагляду дорослих. Небайдужий громадянин повідомив про свою "знахідку" до поліції. Правоохоронці шукали родичів "знайди" всю ніч, але мати дівчинки самостійно, близько до ранку, прийшла до відділу поліції, повідомляє Depo.Миколаїв.

Повідомлення про те, що на вул. Бутоми в м. Миколаєві знайдено малолітню дитину, яка без нагляду дорослих стояла на узбіччі дороги, надійшло до поліції Заводського району від чоловіка, що вигулював собаку. Небайдужий громадянин звернув увагу на маля, намагався розпитати дівчинку, де її мати, але, зрозумівши, що самостійно допомогти дитині не зможе, викликав правоохоронців.

Працівники поліції відвезли дівчинку до дитячої лікарні, розпочали пошуки її батьків, але вранці наступного дня мати дитини знайшлась сама – вона прийшла до відділу поліції сповістити, що загубилась її 2-річна донька.

Як з’ясувалось, жінка разом із дитиною пішла до сестри у гості. Зустріч не обійшлась без спиртного, і коли саме загубилась дитина, мати не пам’ятала, бо виявила зникнення дівчинки тільки вранці.

Правоохоронцями складено протокол про скоєння адміністративного правопорушення за ознаками ст.184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей", що тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Поліцейські попередили жінку про неприпустимість такої поведінки, про можливі наслідки та про відповідальність у разі повторного вчинення таких дій.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв