У Миколаєві маршрутами руху вантажівок встановлять знаки та світлофори

Мер Миколаєва доручив своєму заступнику Юрію Степанцю опрацювати питання встановлення додаткових регулюючих дорожніх знаків
Depo.Миколаїв
11 липня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві маршрутами руху вантажівок встановлять знаки та світлофори
У Миколаєві маршрутами руху вантажівок встановлять знаки та світлофори

У суботу, 9 липня, міський голова Олександр Сєнкевич здійснив об'їзд по Інгульському і Корабельному району, маршрутами руху великовантажного транспорту, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

11 липня на апаратній нараді мер дав ряд доручень за результатами об'їзду, зокрема, по установці світлофорних об'єктів: "При в'їзді в місто з боку Баштанського шосе, поворот на запланований відстійник для великовантажного транспорту, територія якого вже активно використовується і в суботу була заповнена машинами, треба встановити світлофорний об'єкт. Крім того, світлофори необхідні по вул. Троїцькій - поворот на вул. Новозаводську, Херсонському шосе - вул. Новозаводській, вул. Новозаводській – просп. Миру, вул. Турбінній - вул. Космонавтів. У Корабельному районі треба відремонтувати дорожнє покриття по вул. Національної гвардії (Радянської Армії) до вул. Ленінградської і пустити туди великовантажний транспорт. На виїзді з вул. Ленінградської на проспект Богоявленський теж потрібно встановити світлофор. Таким чином ми знімемо напругу з проспекту Богоявленського і центру Корабельного району".

Крім того, мер Миколаєва доручив своєму заступнику Юрію Степанцю опрацювати питання встановлення додаткових регулюючих дорожніх знаків для великовантажного транспорту, який продовжує курсувати міськими магістралями, суттєво пошкоджуючи асфальтне покриття.

Зокрема, дорожні знаки повинні бути встановлені на в'їзді до Миколаєва з боку Херсона: "Там вже не асфальт, а величезні валуни. Без виїзду на зустрічну смугу там рухатися неможливо".

Ще один негативний приклад - проспект Центральний: ремонтується дорога - під'їзд до Пушкінського кільця з боку Центрального ринку. І по щойно укладеному асфальту їдуть фури: "Наше завдання - зробити так, щоб вантажівки по місту не їздили, - підкреслив мер. - Поставити знаки, відпрацювати всю інформаційну складову. Тоді я зможу звертатися до поліції з приводу виконання ними своїх обов'язків".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв