ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві "комітет 210" замінував завод імені 61 комунара

На електронну пошту служби ДСНС надійшло анонімне повідомлення про замінування Суднобудівного заводу
Depo.Миколаїв
19 травня 2016 12:19
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві "комітет 210" замінував завод імені 61 комунара
У Миколаєві "комітет 210" замінував завод імені 61 комунара

Вранці в четвер, 19 травня, на електронну пошту служби ДСНС надійшло анонімне повідомлення про замінування Суднобудівного заводу ім. 61 комунара, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости-Н".

"Замінуваний завод iменi 61 комунара, привіт від коммiтета 210! Слава Україні! Героям слава!" - такий текст повідомлення прийшов на пошту видання та ДСНС.

У Миколаєві "комітет 210" замінував завод імені 61 комунара - фото 1

На місце події негайно прибули оперативно-рятувальна бригада, два пожежних автомобіля, автомобіль аварійної служби газу, "швидка допомога". З будівлі заводоуправління розпочато евакуацію людей. Чи будуть евакуйовані робітники з виробничих цехів, а також знаходиться на території заводу міської поліклініки №1, поки неясно.

У Миколаєві "комітет 210" замінував завод імені 61 комунара - фото 2

В даний час аварійні служби продовжують прибувати до будівлі заводу, всі чекають вибухотехніків, які повинні приступити до пошуку вибухового пристрою.

У Миколаєві "комітет 210" замінував завод імені 61 комунара - фото 3

Варто зазначити, що пошук вибухового пристрою на заводі ім. 61 комунара викликає чимало труднощів, оскільки тільки територія займає десятки гектарів, а площа будівель і споруд - сотні тисяч квадратних метрів.

У Миколаєві "комітет 210" замінував завод імені 61 комунара - фото 4

Це вже не перше подібне повідомлення в Миколаєві, підписане анонімним "комітетом 210". Протягом останніх місяців цей комітет вже двічі "мінував" пивзавод "Янтар", будівлю Миколаївського міськвиконкому та ряд інших об'єктів. У всіх випадках повідомлення про мінування виявлялися помилковими, ніякого вибухового пристрою виявлено не було.

У Миколаєві "комітет 210" замінував завод імені 61 комунара - фото 5

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв