ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві китайці запустили морський термінал вартістю $ 75 млн

Будівництво терміналу профінансувала компанія COFCO Agri Ukraine, що входить до складу китайської державної COFCO Corporation
Depo.Миколаїв
19 травня 2016 14:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві китайці запустили морський термінал вартістю $ 75 млн
У Миколаєві китайці запустили морський термінал вартістю $ 75 млн

Сьогодні, 19 травня, у Миколаївському порту запрацював новий термінал. Його будівництво стало однією з найбільших китайських інвестицій в розвиток українського логістичного потенціалу, повідомляє Depo.Миколаїв.

У Миколаєві китайці запустили морський термінал вартістю $ 75 млн - фото 1

Будівництво терміналу профінансувала компанія COFCO Agri Ukraine, що входить до складу китайської державної COFCO Corporation. Загальний обсяг інвестицій в реалізацію будівництва склав $ 75 млн. Контракт з китайськими інвесторами було підписано в серпні 2014 р потім у вересні 2014 року була забита перша паля і через 18 місяців будівництво терміналу завершилося.

У Миколаєві китайці запустили морський термінал вартістю $ 75 млн - фото 2

Термінал обладнаний двома зерносховищами, які складаються з 16 силосів загальною місткістю 120 тис. тон і 4 силосів місткістю понад 1,5 тис. тонн відповідно. Комплекс має станції для розвантаження автомобільного (дві стрічки) і залізничного транспорту (дві стрічки на 8 вагонів), які дозволяють приймати до 10 тис. тонн продукції на добу.

У Миколаєві китайці запустили морський термінал вартістю $ 75 млн - фото 3

До складу терміналу входять також зерносушарка і зерноочистка потужністю 50 тонн на годину, суднонавантажувальна машина потужністю 1 тис. тонн на годину і швидкістю завантаження до 20 тис. тонн на добу, а також лабораторія для перевірки якості зерна. Також термінал має транспортне обладнання, ваги, пробовідбірники та експрес-лабораторію. Крім того, під потреби нового комплексу побудовані автодороги і майданчики для транспорту в порту.

На відкриття терміналу прибули перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Ярослав Краснопільський, заступника міністра інфраструктури України Юрій Васьков, а також мер Миколаєва Олександр Сєнкевича, голови Миколаївської ОДА Вадим Меріков та голова облради Вікторія Москаленко.

 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв