ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві каналізаційні кришки продовжують приймати як металобрухт

Громадське формування "засікло", як власник пункту прийому металобрухту не гребує ніякими правилами заради прибутку
Depo.Миколаїв
3 лютого 2016 12:09
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві каналізаційні кришки продовжують приймати як металобрухт
У Миколаєві каналізаційні кришки продовжують приймати як металобрухт

У понеділок, 1 лютого, активісти гзвернулися до поліції з приводу того, що власник пункту прийому металобрухту, розташованого по вул. Індустріальній, прийняв як брухт кришку каналізаційного колодязя, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції. 

Як з’ясувалось, члени громадського формування спільно з представниками ЗМІ перевіряли, як власники пунктів прийому металобрухту дотримуються норм чинного законодавства. В якості експерименту учасники отримали у комунального підприємства кришку каналізаційного колодязя, разом з іншими кусками металевих виробів, поклали її у мішок й принесли до пункту прийому металобрухту. Працівник, не перевіряючи вміст пакунку, розрахувався за принесений "товар".

Правоохоронці опитали всі учасники події, зібрали відповідні матеріали та вилучили каналізаційний люк. На вимогу правоохоронців підприємець надав  всі копії документів, наразі перевіряється їх повнота та достовірність.

Власника пункту прийому металобрухту можуть покарати штрафом у розмірі від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадськими роботами від ста до двохсот годин.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв